Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Digitus

Firma Digitus tworzy nowoczesne akcesoria elektroniczne o współczesnym designie, które są jednocześnie przyjazne dla środowiska. Oferuje szeroką gamę systemów służących do monitoringu, a także sprzętów wideo, komponentów komputerowych, kabli i adapterów. Obecnie marka dystrybuuje swoje towary do ponad 50 krajów, a z jej produktów korzystają nie tylko specjaliści, lecz także amatorzy elektroniki. Flagowe rozwiązania przedsiębiorstwa, takie jak karta sieciowa Digitus lub adapter USB, przeznaczone są zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Produkcja i dystrybucja podlegają ciągłej kontroli i spełniają normę środowiskową DIN EN ISO 14001.

Kable USB Digitus

Warto zwrócić uwagę na kable USB dostępne w ofercie marki Digitus. Kable przejściowe USB-C wyróżniają się wysoką jakością wykonania i wygodą użytkowania. Najnowsze modele są wstecznie kompatybilne ze standardem USB 2.0, dzięki czemu z ich pomocą można połączyć ze sobą dwa urządzenia (np. monitor, rzutnik lub telewizor do notebooka lub tabletu) bez konieczności używania dodatkowych adapterów.

Adaptery Digitus

Produktem cenionym przez użytkowników elektroniki jest także adapter USB, a zwłaszcza model Digitus USB RS232. Akcesorium wyróżnia się łatwością użytkowania i dobrą sprawnością. Pozwala w prosty sposób podłączyć przez port USB różne urządzenia szeregowe, takie jak stacje pogodowe, czujniki, sterowniki maszyn, skanery, modemy, konsole do gier itd. Prędkość przesyłania do ponad 1 Mbps zapewnia duży stopień kompatybilności. 

Karty sieciowe Digitus

Kolejnym produktem obecnym w ofercie producenta jest bezprzewodowa karta sieciowa Digitus ze złączem USB, która obsługuje zarówno system operacyjny Mac, jak i Windows. Dzięki nanoobudowie urządzenie to nadaje się idealnie do długotrwałego stosowania po zainstalowaniu w komputerze lub laptopie. Kodowanie WEP oraz WPA zabezpiecza sieć przed nieupoważnionym dostępem. Karta zapewnia szybkie transmisje danych do 150 Mbps.

Oprócz kart sieciowych, adapterów i kabli USB, w asortymencie marki znajdują się także różnego rodzaju urządzenia sieciowe, między innymi uniwersalna zaciskarka do złącz Digitus, która pomoże przyciąć kable na odpowiednią długość, zdjąć izolację z przewodów oraz profesjonalnie zamocować ich końcówki. Do budowania i testowania nowych instalacji przyda się z kolei zestaw narzędzi sieciowych Digitus zamknięty w praktycznym, tekstylnym etui.

więcej