Dallas bike

Filtruj
Kategorie
Kategoria
Dla kogo
Kolor
Sprzedawca
Cena

Dallas Bike

Dallas Bike to polski producent rowerów. W ofercie posiada szeroki wybór jednośladów miejskich oraz turystycznych.

Dallas Bike – rower miejski

W ofercie znajdują się zarówno męskie, jak i damskie rowery miejskie Dallas Bike. Damki występują zarówno w kolorystyce klasycznej, jak i w modnych, dwukolorowych barwach. Jednoślady Dallas Bike wyposażone są w praktyczną, a zarazem dekoracyjną osłonę łańcucha oraz  tylnego bagażnika. Każdy model posiada szeroką kierownicę typu retro, która pozwala na przybranie wyprostowanej pozycji. Zapewnia to wymaganą przy miejskiej jeździe dobrą widoczność.

Rowery typu cruiser

Dallas Bike cruiser sprawdzi się w przypadku osób, które cenią spokojną jazdę. Modne, dwukolorowe barwy i stylowe dodatki sprawią, że rower będzie nie tylko praktyczny, ale i stylowy. Charakterystycznie wygięta w łuk rama to znak rozpoznawczy jednośladów tego typu.

Dallas Bike – składak

Rower składany Dallas Bike posiada koła o mniejszej średnicy oraz składaną ramę, dzięki czemu jest łatwy w transporcie i przechowywaniu. Zazwyczaj składaki występują w neutralnych kolorach w wersji unisex. W asortymencie znajdują się zarówno rowery składane Dallas z jednym biegiem, przeznaczone do jazdy miejskiej, jak i posiadające sześć biegów, które sprostają również trudniejszym trasom.

Rowery Dallas Bike dla dzieci i młodzieży

Rowery dla dzieci Dallas Bike są wyposażone w błotniki, bagażnik, stopkę, oświetlenie LED, dzwonek oraz osłonę łańcucha, która pełni funkcję dekoracyjną, jak również ochronną. Dzięki niej układ napędowy roweru posiada barierę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Firma posiada również kolorowe kosze rowerowe, w których dzieci mogą przewozić np. wodę, czy ulubioną zabawkę. W ofercie znajdują się również rowery Dallas dla młodzieży. Występują one w różnych barwach, zarówno jednolitych, jak i mieszanych. Każdy z modeli posiada oświetlenie LED, które poprawi widoczność zarówno w nocy, jak i w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Osobom, które rowerem wybierają się w góry oraz tym, które używają jednośladu w drodze do pracy, polecamy sprawdzić ofertę Dallas Bike i znaleźć swój model.

więcej