Filtruj
Kategorie
Polecane
Dla kogo
  • więcej
Kolor
Rozmiar
  • więcej
Sprzedawca
Dostępność
Ocena
Cena

Croxer

Croxer to sportowa marka należąca do działającego na rynku od 2004 roku producenta sprzętu sportowego, firmy PYC-Sport. W katalogu jej marek poza Croxer znajdują się także doskonale znane wśród snowboardzistów marki Raven oraz Screw, a także Zethum, czyli marka stojąca za profesjonalnymi, wyczynowymi hulajnogami. Wprowadzona na rynek w 2014 roku marka Croxer odpowiada za ofertę sprzętu scatingowego,  którego cechą charakterystyczną jest dobry stosunek ceny do jakości. W propozycji marki odnaleźć można rolki, wrotki, hulajnogi, rowerki biegowe oraz akcesoria ochronne takie jak kaski, oraz zestawy ochraniaczy.

Rolki Croxer dla dorosłych i dzieci

W ofercie marki występują rolki Croxer dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Wśród nich znajdują się rolki rekreacyjne o parametrach sprzyjających efektywnej i bezpiecznej nauce jazdy oraz modele przeznaczone dla osób bardziej zaawansowanych, które pierwsze kroki już dawno mają za sobą. Marka oferuje także regulowane rolki dla dzieci Croxer, które umożliwiają dostosowywanie wielkości buta do rosnącej stopy dziecka. Zakres regulacji rolek obejmuje cztery rozmiary, co w praktyce oznacza możliwość dużo dłuższego korzystania z jednej pary rolek, bez konieczności ich wymiany na większy model. W ofercie marki odnaleźć można także rolki 4 w 1 Croxer, czyli modele wyposażone w płozę, która umożliwia zmianę standardowych rolek w łyżwy lub rolko-wrotki posiadające dwa kółka z przodu lub z tyłu buta.

Wrotki Croxer w stylu retro

Marka Croxer posiada także szeroką ofertę wrotek dla osób dorosłych oraz dla dzieci. Oferowane przez nią modele w większości przeznaczone są do jazdy rekreacyjnej, dzięki czemu doskonale sprawdzą się zarówno w trakcie nauki jazdy, jak i podczas dalszego rozwoju umiejętności. Wrotki Croxer charakteryzuje wykorzystanie anatomicznych kształtów buta, doskonale dopasowanych do stopy dzięki zastosowaniu technologii Trust-Fit-System. Ponadto, wrotki marki wyposażono w trwałe hamulce PVC, kompozytowe lekkie płozy oraz tracki z systemem Shock Absorbing System, które skutecznie amortyzują odczuwanie wszystkich nierówności na drodze. Marka oferuje modele wrotek zarówno w żywych, pastelowych kolorach, jak i bardziej stonowanych oraz klasycznych barwach czerni i bieli. W jej propozycji nie zabrakło także wrotek regulowanych, umożliwiających dopasowanie rozmiaru buta do wielkości stopy.

Sprawdź naszą ofertę sprzętu sportowego marki Croxer i wybierz z niej to, czego potrzebujesz do doskonałej zabawy na świeżym powietrzu.

więcej