Coto Baby

Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
Typ fotelika
Wiek
Kolor
Waga dziecka
  • więcej
Kierunek jazdy
IsoFix
Dostępność
Cena
Ocena

Coto Baby

Komfort i bezpieczeństwo dziecka są najważniejsze dla każdego rodzica. Z tego powodu wśród marek dostępnych w Empiku pojawiło się Coto Baby – wyspecjalizowana firma tworząca produkty dostosowane do potrzeb pociech. Na rynku istnieje od kilkunastu lat, a w tym czasie jej projektanci stworzyli wiele innowacyjnych produktów przeznaczonych dla najmłodszych. Nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania stosowane w wózkach, fotelikach i pozostałym asortymencie Coto Baby bezustannie podnoszą standardy bezpieczeństwa.

Bezpieczna podróż

Asortyment producenta skierowany jest do rodziców dzieci w każdym wieku. Wśród sztandarowych produktów marki, jakimi są foteliki Coto Baby, znajdziecie modele dla noworodków, kilkulatków i siedziska dla starszych pociech. Wszystkie egzemplarze poddawane są licznym testom technicznym w zmieniających się warunkach. Wszystko po to, byście mogli mieć pewność, że fotelik skutecznie spełni swoją funkcję, czyli ochroni dziecko, gdy będzie to konieczne. Projektanci nie zapominają także o aspekcie wizualnym, dlatego produkty świetnie się prezentują.

Pora na spacer

Fotelik Coto Baby to niejedyny wart uwagi produkt. Podróże można odbywać na wiele sposobów, a jazda samochodem stanowi tylko jeden z nich. Właśnie z tego powodu powstała spacerówka Coto Baby. Możecie wybierać spośród wielu wersji, które różnią się nie tylko kolorem i kształtem, ale też mobilnością i dodatkowym miejscem do przechowywania. Niektóre modele zostały zaprojektowane właśnie po to, by wygodnie schować je do auta i wyciągnąć po przyjechaniu na miejsce.

Przykładem takiego mobilnego wariantu jest Coto Baby Verona. Do jego budowy użyto lekkich materiałów, dzięki czemu przemieszczanie się z tym wózkiem jest niezwykle łatwe. Podobny komfort daje Coto Baby Riva, czyli spacerówka, którą można złożyć za pomocą jednego ruchu ręką. Tę opcję doceniają szczególnie rodzice przemieszczający się po dużych miastach. Czasem wejście do tramwaju z rozłożonym wózkiem jest trudne, a funkcja szybkiego składania pozwala szybko zmniejszyć rozmiar spacerówki i zająć miejsce w pojeździe.

Również do dziecięcego pokoiku

Fotelik i wózek Coto Baby to nie wszystko, co ma do zaoferowania marka. W jej ofercie znajdują się także krzesełka do karmienia i kojce, które z powodzeniem posłużą jako łóżeczka turystyczne podczas dalekich podróży. Warto postawić na produkty pochodzące od tej doświadczonej firmy. Coto Baby doskonale wie, jak tworzyć bezpieczne i komfortowe produkty przeznaczone dla młodszych i starszych dzieci.

więcej