CALMEAN

CALMEAN GO, różowy CALMEAN
4.3/5
129,00 zł
179,00 zł
CALMEAN GO, niebieski CALMEAN
3.6/5
150,00 zł
179,00 zł
CALMEAN GO, żółty CALMEAN
4.0/5
150,00 zł
179,00 zł
CALMEAN Sport, czarny CALMEAN
4.4/5
199,00 zł
349,99 zł

Calmean

Calmean jest Polską marką założoną w 2015 roku. Firma szybko stała się na krajowym rynku jedną z czołowych firm dostarczających rozwiązania dla bezpieczeństwa osób i mienia. Dzięki dynamicznemu rozwojowi marka posiada obecnie w swoim asortymencie smartwatche dziecięce, smartwatche dla seniorów, lokalizatory pojazdów, lokalizatory zwierząt, lokalizatory uniwersalne oraz akcesoria i dodatki jak np. małe lokalizatory do kluczy. Produkty są gotowe do użytku zaraz po zakupie, ponieważ urządzenia są w zestawie z kartą SIM i nie wymagają dodatkowych kroków po stronie użytkownika.

Produkty marki Calmean zostały stworzone z myślą o tych, którzy pragną zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz całej rodzinie. Dzięki smartwatchom, trackerom GPS, oraz pet trackerom stanie się to bardzo łatwe. Firma świadczy również naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz oferuje trzydziestodniowy okres testowy na wypróbowanie rozwiązań i podjęcie ostatecznej decyzji. Ponadto Calmean tworzy i rozwija własne oprogramowanie, uwzględniając potrzeby użytkowników.

Jedna aplikacja, wiele możliwości

Misją firmy jest dostarczanie rozwiązań dla bezpieczeństwa, a slogan „Chronimy to, co jest dla Ciebie najważniejsze” jest możliwy do realizacji nie tylko dzięki szerokiej gamie produktów, ale również poprzez autorską aplikację Calmean Control Center. To właśnie zapewnienie własnej, spełniającej wymogi RODO aplikacji pozwala zapewnić klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa dla ich danych, a co za tym idzie również bezpieczeństwa dla ich bliskich. Calmean stawia na rozwiązania, które zapewniają spokój i bezpieczeństwo.

Aplikacja Control Center pozwala na zarządzanie wszystkimi urządzeniami do kontroli rodzicielskiej. Dzięki temu rozwiązaniu opiekun otrzymuje alerty i powiadomienia dotyczące aktywności dziecka. Ma również dostęp do aktualnej lokalizacji oraz do informacji o przebytej trasie swojej pociechy. Ponadto dzięki funkcji Buton SOS, dziecko ma możliwość zaalarmowania, gdy wydarza się coś złego. Dzwoniąc ze smartwatcha Calmean, można również dyskretnie sprawdzić, co dzieje się w otoczeniu. Dostępna jest również opcja określenia czasu korzystania z urządzenia

Bezpieczeństwo i rozrywka

Smartwatche dla dzieci Calmean pozwalają na sprawdzenie historii lokalizacji nawet do dwóch lat wstecz. Funkcja White-listy jest pomocna w określaniu numerów, na które dziecko może dzwonić, i od których może odbierać połącznia. Istnieją trzy rodzaje stref bezpieczeństwa, po ich opuszczeniu na zegarku natychmiast uruchamia się alarm. Możliwe jest również wyciszenie urządzenia, np. w czasie trwania zajęć w szkole. W smartwatchu istnieje także wiele innych rozwiązań – krokomierz, licznik spalonych kalorii, czy prosta gra matematyczna o 3 poziomach trudności.

Troska o domowych pupili

Pet trackery Calmean są wyposażone w karty SIM. Lokalizacja jest możliwa nie tylko przez GPS, ale również przez Wi-Fi oraz LBS, co oznacza, że zwierzę można zlokalizować nawet po utracie sygnału GPS. Urządzenie gromadzi dane z trzech modułów lokalizacyjnych, dzięki czemu możliwe jest podanie dokładnej pozycji i określenie przybliżonego położenia pupila nawet wtedy, gdy znajduje się on wewnątrz budynku. Ponadto dostępna jest również opcja GEOogrodzenia, która umożliwia ustawienie strefy o promieniu kilkuset metrów wokół domu. Jeśli zwierzę ją opuści, system automatycznie wysyła powiadomienie.

Urządzenia marki Calmean są gwarancja najwyższej jakości, która została doceniona przez użytkowników z wielu europejskich krajów. To polska firma, która dba o to, aby troska o najbliższych członków rodziny stała się niezwykle prosta. 

więcej