Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Bruder

Bruder to znana niemiecka firma produkująca zabawki dla dzieci. Maszyny rolnicze, betoniarki, koparki, wozy strażackie i ratunkowe, samochody osobowe oraz przyczepy Bruder cieszą się dużą popularnością wśród chłopców w wieku od 3 do 8 lat. W sklepie Empik znajdziecie różnorodne modele wykonane z mocnego tworzywa, odwzorowujące kolory i detale prawdziwych pojazdów. W sprzedaży dostępne są zabawki w skali 1:16 z terenowym zawieszeniem, którymi można bawić się zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Zabawki Bruder

Co znajduje się w ofercie Bruder? Zabawki dla chłopców (samochody, traktory, przyczepy i kombajny Bruder) zostały wyposażone w efekty świetlne i dźwiękowe, które zwiększają atrakcyjność autka w oczach dziecka. W pojazdach zamontowano obracane kierownice oraz foteliki, a opony wykonano z miękkiej i przyjemnej w dotyku gumy. Jeśli szukacie wysokiej jakości modeli aut, które nie zarysują parkietu i będą bezpieczne dla chłopczyka w wieku przedszkolnym lub nawet szkolnym, zapoznajcie się z ofertą tego producenta.

Czym jeszcze warto się zainteresować spośród bogatego asortymentu Bruder? Straż pożarna lub ratunkowy samochód Bruder to zabawki pomagające rozwijać wyobraźnię dziecka. W zestawie z autkiem znalazła się figurka, którą, dzięki ruchomym kończynom, można ustawić w dowolnej pozie. Do karetki dołączono natomiast ratunkowe nosze na kółkach. Tylne drzwi pojazdu są dwuczęściowe, by można je było otwierać, posiada on także odpinany hak służący do holowania innych maszyn.

Pojazdy dla chłopców Bruder

Niejednemu chłopcu spodobają się ciągniki Bruder oraz koparka Bruder. Miniaturowe wersje prawdziwych maszyn znacznie uatrakcyjnią zabawę z rodzeństwem lub rówieśnikami. To wyjątkowy prezent dla każdego małego mężczyzny, niezależnie od tego, czy maluch preferuje rozrywki w domowym zaciszu, czy lubi spędzać czas na zewnątrz, np. w piaskownicy.

Szczególną radość u najmłodszych wywoła miniaturowy traktor Bruder. Model wzorowany na pojazdach marek takich jak John Deere, Steyr oraz Massey Ferguson zachęci dziecko do kreatywnej zabawy. Wierna kopia oryginalnych maszyn rolniczych w skali 1:16 zapewni mu rozrywkę na długie godziny, pomoże także rozwinąć orientację przestrzenną oraz poprawić koordynację wzrokowo-ruchową. Poza modelami aut Bruder proponuje wiele ciekawych akcesoriów – z pewnością wywołają one szeroki uśmiech na twarzy malucha, niezależnie od jego wieku.

więcej