Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

BioTech

BioTech USA to jeden z największych europejskich producentów suplementów diety. Misją przedsiębiorstwa jest propagowanie zdrowego stylu życia i sportowych pasji. Firma współpracuje z ponad 70 zawodowymi i amatorskimi sportowcami oraz z ponad 20 partnerami biznesowymi z różnych krajów świata. W sklepie Empik znajdziecie różne produkty tej marki, takie jak np. białko BioTech. W asortymencie nie mogło zabraknąć także bestsellerowego suplementu dla sportowców – Iso Whey Zero.

Białko BioTech dla sportowców

Wielu klientów potwierdza wysoką jakość produktów BioTech USA. Wśród nich wyróżnia się polecane dla różnych grup konsumentów białko BioTech. Dostępne są także odżywki proteinowe zalecane dla wegan, stanowiące miks najlepszego białka pochodzenia roślinnego, niezawierające GMO, dodatków cukru, glutenu i laktozy. W ofercie marki znajdziecie ponadto boostery treningowe dla sportowców, spalacze tłuszczowe oraz suplementy witaminowe. Produkty te należy spożywać zgodnie z ich przeznaczeniem oraz dawkowaniem określonym przez producenta. 

BioTech Iso Whey Zero

Szczególnym produktem BioTech USA, dostępnym w sprzedaży w sieci sklepów Empik, jest BioTech Iso Whey Zero. To suplement diety z wysoką zawartością białka, zalecany po każdym treningu. Odżywkę docenią w szczególności ci sportowcy, którzy dążą do osiągnięcia wyrzeźbionej sylwetki i poszukują dodatkowych form wsparcia dla regeneracji organizmu. Jego skład jest wyjątkowy – nie znajdziecie w nim zbędnych cukrów, laktozy ani glutenu. BioTech Iso Whey Zero należy zmieszać ze szklanką wody i spożyć natychmiast. W celu przygotowania proteinowego koktajlu warto użyć profesjonalnego shakera.

W ofercie BioTech znajdują się także inne suplementy diety, np. preparaty kreatynowe dla osób uprawiających sporty siłowe. Odżywka poprawia przyrost masy mięśniowej oraz wspomaga regenerację układu mięśniowego po intensywnych treningach. Inny ciekawy produkt to białko BioTech w postaci batoników. Proteinowy smakołyk stanowi doskonały wybór dla osób, które są na diecie, ponieważ dostarcza odpowiedniej ilości składników odżywczych przy zachowaniu niskiej podaży kalorii. Każdy moment jest dobry, by wdrożyć zdrowe nawyki i żywienie. Jeśli myślicie o zmianie stylu życia lub chcecie rozpocząć jakiś trening, nie warto zwlekać. Profesjonalne preparaty, które będą was wspierać podczas ćwiczeń, są w zasięgu ręki – wystarczy po nie sięgnąć.

więcej