Be Quiet!

Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Be Quiet!

Marka Be Quiet! jest niemal legendarnym producentem komponentów pochodzącym z Niemiec. Asortyment, który możecie znaleźć w ich ofercie, to przede wszystkim solidne zasilacze, zestawy chłodzenia oraz ciekawe obudowy komputerowe. Warto pamiętać o tym, że Be Quiet! skupia się przede wszystkim na wykorzystywaniu materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu ich produkty charakteryzują się dużą wytrzymałością i estetycznym wykończeniem. Ponadto marka korzysta z autorskiej technologii Silent Wings w wentylatorach, co znacznie usprawnia ich pracę i zwiększa wydajność.

Zasilacze komputerowe Be Quiet!
Z racji tego, że zasilacz komputerowy jest jednym z najważniejszych komponentów całego urządzenia, warto, abyście wybrali taki, który posłuży naprawdę długo. Właśnie dlatego Be Quiet! oferuje produkty godne zaufania, zapewniające wydajność komputera na wysokim poziomie. Dostępne są w formacie SFX, czyli ich rozmiar jest nieco większy niż standardowy, jednak dzięki temu zużywają znacznie mniej energii. Wśród wielu modeli możecie znaleźć takie o niewielkiej mocy, zaczynającej się od 450W, aż do naprawdę mocnych zasilaczy 1000W.

Niezwykle istotną kwestią powinien być dla Was również poziom głośności i napięcie generowane przez zasilacz. W tym przypadku produkty Be Quiet! utrzymują stabilne napięcie we wszystkich podzespołach i nie przekazują więcej prądu niż to konieczne. Przed wyborem idealnego zasilacza zwróćcie uwagę na jego specyfikację oraz dodatkowe funkcje. Aby zminimalizować hałas i cieszyć się ledwie słyszalnym sprzętem wystarczy wybrać zasilacz Be Quiet! ze specjalnymi łożyskami, optymalnym przepływem powietrza i ewentualnym montażem antywibracyjnym.

Obudowy komputerowe i układ chłodzenia Be Quiet!
Jak już pewnie zauważyliście, produkty Be Quiet! charakteryzują się cichą pracą, zwłaszcza układów chłodzenia. Ponadto ich obudowy wyprodukowane zostały nie tylko z myślą o funkcjonalności. Wyróżniają się one także ciekawym wyglądem, gdyż dostępne modele zaprojektowano w minimalistycznej stylistyce, a także nadano im nieco futurystyczny charakter. Koniecznie zadbajcie o to, by wybrana obudowa komputera była zgodna z rozmiarem podzespołów, które znajdą się w jej wnętrzu. Be Quiet! oferuje głównie formaty Midi Tower i Full Tower dostępne w wielu wzorach i kolorach.
więcej