Filtruj
Kategorie
Wiek
Płeć
Seria
Producent
Cena
Ocena klientów

Gry Bard – doskonała zabawa dla całej rodziny

Dostępne w ofercie sklepu Empik produkty marki Bard są dedykowane zarówno dzieciom, jak i dorosłym, którzy lubią gry planszowe. Wspomagają rozwój najmłodszych, wprowadzając ich do świata tego rodzaju zabawy, a także zapewniają rozrywkę ich starszemu rodzeństwu, rodzicom oraz dziadkom. Sprawdzają się zarówno podczas spędzanych wspólnie, jesiennych wieczorów, jak i w czasie wyjazdów na wakacje czy świątecznych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny.

Gry planszowe Bard – świetne na każdą okazję

Niesłabnącą popularnością cieszy się gra Carcassonne. Każda z zaangażowanych w nią osób musi budować rzeki, drogi oraz miasta i starać się przejąć kontrolę nad najatrakcyjniejszymi na planszy lokalizacjami. Zasady zabawy są bardzo proste, dlatego nie trzeba się ich długo uczyć. Produkt docenicie również za starannie wykonaną grafikę oraz różnokolorowe, drewniane pionki. W ofercie sklepu dostępna jest także wersja gry dla najmłodszych w wieku od 3 do 4 lat, która nazywa się Dzieci z Carcassonne.

Planszówka Carcassonne została wyróżniona nagrodą „Gra Roku 2004”. W asortymencie znajdziecie nie tylko jej podstawą wersję, ale również dodatki, które sprawią, że zabawa stanie się jeszcze ciekawsza. Produkty zawierają nowe pionki, np. wróżki czy smoka oraz elementy, z których można układać m.in. wieże. Jeżeli podoba Wam się idea gry, swoją przygodę możecie od razu zacząć z kilkoma rozszerzeniami dostępnymi w specjalnym zestawie razem z podstawową wersją.

Gry planszowe Bard to także inne zabawy strategiczne, wśród których wyróżnić należy m.in. nawiązujący do historii 1989 – Jesień Narodów czy polegające na układaniu torów Rosyjskie Koleje. Najmłodsi swoje umiejętności mogą ćwiczyć podczas spotkań przy planszy My First Stone Age Junior. Natomiast dla starszych ciekawą grą logiczną jest bez wątpienia Geniusz, łączący zasady Scrabbli, Domina oraz popularnego niegdyś Mastermind.

Gry Bard – propozycja na spotkanie z rodziną i przyjaciółmi

Gry Bard to produkty, które sprawdzą się nie tylko podczas spotkania z rodziną, ale również z przyjaciółmi. Wśród popularnych zabaw karcianych są m.in. dostępna w sklepie Empik seria Zaginione Dziedzictwo oraz gra towarzyska Bang, która przenosi wszystkich na Dziki Zachód. Ciekawą propozycję stanowi także Smash Up nawiązujące do świata fantastyki. Jeżeli chcecie zaangażować w grę w karty również swoje dzieci, możecie postawić na zabawę rodzinną Zombeasts, która zainteresuje wszystkich – niezależnie od wieku.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Bard

TOP
Carcassonne, Edycja 2.0
1 Carcassonne, Edycja 2.0 Bard
4.8/5
71,09 zł
Megacena
TOP
Bard, gra Bang! Pojedynek
5 Bard, gra Bang! Pojedynek Bard
4.3/5
43,91 zł
Megacena
TOP
Carcassonne: Karczmy i katedry, dodatek do gry
16 Carcassonne: Karczmy i katedry, dodatek do gry Bard
4.8/5
59,90 zł
Promocja
68,99 zł (-13%)  najniższa cena

 cena regularna

TOP
Hadara
22 Hadara Bard
4.7/5
107,60 zł
TOP
Bard, gra logiczna Smash
23 Bard, gra logiczna Smash Bard
5/5
59,61 zł
Promocja
56,11 zł  najniższa cena

99,90 zł  cena regularna

TOP
Bard Crystal, puzzle 3D Karuzela
24 Bard Crystal, puzzle 3D Karuzela Bard
5/5
78,35 zł
Promocja
73,74 zł  najniższa cena

91,89 zł  cena regularna

TOP
Bard Crystal, puzzle 3D Samochód czerwony
26 Bard Crystal, puzzle 3D Samochód czerwony Bard
5/5
45,62 zł
Promocja
42,97 zł  najniższa cena

 cena regularna

TOP
Bard, gra logiczna Smash Up Awesome Level 9000 Rozszerzenie
27 Bard, gra logiczna Smash Up Awesome Level 9000 Rozszerzenie Bard
5/5
46,99 zł
Promocja
44,25 zł  najniższa cena

90,86 zł  cena regularna

TOP
Bard, gra Bliżej I Dalej
29 Bard, gra Bliżej I Dalej Bard
0/5
195,80 zł
Megacena
TOP
Crystal puzzle Lampa Alladyna
30 Crystal puzzle Lampa Alladyna Bard
0/5
45,62 zł
Promocja
42,97 zł  najniższa cena

52,87 zł  cena regularna