Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Zabawki Bam Bam

Firma Bam Bam jest znanym producentem zabawek interaktywnych. Przyjazna kolorystyka, atrakcyjne rozwiązania oraz dbałość o jakość i bezpieczeństwo wykonania to cechy, które sprawiają, że markę cenią zarówno mali użytkownicy, jak i ich rodzice. Jeśli więc zastanawiacie się, jak mądrze wesprzeć rozwój dziecka, a przy okazji znaleźć chwilę na wypicie ciepłej kawy, to tu możecie znaleźć zabawki dla najmłodszych, które spełniają Wasze oczekiwania. 

Od malucha…

Zabawki Bam Bam mogą towarzyszyć dzieciom niemal od dnia ich narodzin. Dla maluszków w kategorii wiekowej 0-3 miesiące producent oferuje całą gamę miękkich gryzaków. Dzięki urozmaiconym fakturom i kształtom akcesoria te łagodzą ból dziąseł podczas ząbkowania oraz dają radość z pierwszych prób chwytania przedmiotów. Jeśli natomiast interesują Was edukacyjne zabawki dla najmłodszych, zwróćcie uwagę na – popularne obecnie – kule sensoryczne. To barwne piłeczki o odmiennych strukturach, które znakomicie aktywizują receptory czuciowe malucha.

Na nieco większe niemowlęta czekają klasyczne grzechotki w niebanalnych kolorach i wielorakich kształtach. Dzięki przemyślanej budowie to zabawki interaktywne, które uwrażliwiają dziecko na różne dźwięki, a także usprawniają zdolności manualne. Wystarczy zdecydować, który model wolicie: przywieszkę koalę z wygodnym okrągłym uchwytem czy może miękkiego pieska w kształcie kuli, z wklęsłościami przystosowanymi do obracania w małych rączkach?

…do zucha

W okolicach roczku można już pomyśleć o akcesoriach uatrakcyjniających kąpiel, takich jak wiaderka Bam Bam z motywem zwierzątek czy wodoodporne książki. To dobra alternatywa dla gumowych zabawek z dziurkami, które uniemożliwiają higieniczne wysuszenie. Bezpiecznym sposobem na kreatywną zabawę z maluchami stawiającymi pierwsze kroki są też klocki wykonane z pianki. Bajecznie kolorowe, przyjemne w dotyku, zachęcają do aktywności i pozwalają na zbudowanie nawet najwyższej wieży bez ryzyka bolesnego upadku!

W naszym szerokim asortymencie nie brakuje także gadżetów dla kilkulatków. To zabawki interaktywne, które pobudzają wszystkie zmysły. Wyposażone są w migoczące światełka i kolorowe przyciski, a wesołe melodie występują w polskiej wersji językowej. Zabawki Bam Bam stymulują więc wzrok, słuch i uczą zasad ciągu przyczynowo-skutkowego. Warto również podkreślić, że są bezpieczne, ponieważ nie zawierają ftalanów. A wszystko to w bardzo przystępnych cenach.

więcej