Filtruj
Kategorie
Polecane
Dla kogo
Kolor
Materiał
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Avenli

Avenli to producent sprzętów i akcesoriów służących efektywnemu oraz aktywnemu wypoczynkowi. Dzięki wysokiej jakości produktów, dbałości o szczegóły oraz wyróżniającemu się designowi marka zyskała duże uznanie oraz rozpoznawalność, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Niemczech oraz Australii. Jej oferta to różne rodzaje basenów ogrodowych, jacuzzi, dmuchane materace i fotele, a także akcesoria niezbędne do pełnego serwisu oferowanych produktów.

Baseny Avenli

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych pozycji w ofercie marki jest basen stelażowy Avenli, dostępny w wielu różnych rozmiarach oraz kształtach. Baseny te wyposażono w wydajne systemy filtrujące, dozowniki chemii basenowej, praktyczne pokrywy zapobiegające zanieczyszczaniu wody, zestawy naprawcze oraz wiele innych akcesoriów zwiększających komfort korzystania z basenu, oraz ułatwiających jego serwis. W ofercie marki znajduje się także basen rozporowy Avenli dostępny w różnych rozmiarach, począwszy od najmniejszych basenów dla dzieci, aż po największe o średnicy ponad 400 cm, z których bez problemu jednocześnie korzystać może nawet kilka dorosłych osób. W katalogu produktowym firmy nie zabrakło także kolorowych, dmuchanych basenów dla najmłodszych oraz dmuchanych zwierzątek, które skutecznie pomogą urozmaicić czas spędzony w wodzie.

Jacuzzi Avenli

Avenli oferuje także dmuchane baseny z hydromasażem. Wyposażono je w inteligentny system podgrzewania wody maksymalnie do temperatury 42 stopni, co umożliwia korzystanie z jacuzzi przez cały rok, łącznie z miesiącami zimowymi. Praca ponad 100 dysz generujących bąbelki gwarantuje efektywny masaż całego ciała a sterowany termostat, pozwala na indywidualne ustawienie najbardziej preferowanej temperatury wody. Jacuzzi Avenli wyposażono w zestawy naprawcze, maty chroniące spód, a także pokrywy, które zapobiegają zanieczyszczeniu wody oraz pomagają dłużej utrzymywać jej temperaturę. Baseny z hydromasażem Avenli dostępne są nie tylko w różnych rozmiarach, ale i kolorach.  Ściany wybranych modeli dodatkowo zdobią modne wzory, które rozszerzają ofertę od strony estetycznej i pozwalają na wybór modelu najlepiej pasującego do przestrzeni, w której jacuzzi zostanie ustawione.

Sprawdź naszą ofertę produktów marki Avenli i wybierz z niej te, które zagwarantują tobie i twoim bliskim najlepszy wypoczynek.

więcej