Alexander

Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Płeć
Seria
Producent
Cena
Ocena klientów
Wyczyść filtry

Gry Alexander

Alexander jest polską marką, istniejącą na rynku od ponad 40 lat. Niemal wszystkie komponenty gier i zabawek są produkowane w fabryce w Chwaszczynie. Gry planszowe tego producenta cieszą się ogromną popularnością, ponieważ zapewniają rozrywkę całej rodzinie, idealnie łącząc ją z edukacją, dzięki czemu każdy nudny dzień można wypełnić przygodami i zagadkami.

Szeroki wybór gier i zabawek

W ofercie znajdują się zarówno zabawki, jak i puzzle, które przynoszą ogrom radości podczas długich, jesiennych wieczorów, gdy pogoda nie pozwala na długie spacery. Ten sposób spędzania czasu sprzyja pogłębianiu więzi oraz zapewnia dobrą zabawę bez wychodzenia z domu. Gry Alexander pomagają w rozwoju logicznego myślenia oraz kreatywności u każdego dziecka. Poznawanie liter, wzorów, kolorów oraz liczb staje się prawdziwą przyjemnością, zatem przyswojenie podstawowej wiedzy jest zdecydowanie szybsze i prostsze.

Asortyment został dostosowany do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. Gry edukacyjne, strategiczne, logiczne, jak i zręcznościowe, przyczynią się rozwoju wielu umiejętności, jednocześnie zapewniając rozrywkę na najwyższym poziomie. Dzięki grom logopedycznym, oprócz wymowy, dzieci ćwiczą również pamięć wzrokową i słuchową oraz spostrzeganie, myślenie i koncentrację uwagi. Gry planszowe Alexander pomogą we wszechstronnym rozwoju najmłodszych członków rodziny. Edukacja już nie będzie wiązała się z nudą.

Troska o edukację, zdrowie i rodzinę

Gry planszowe mają zbawienny wpływ na mózg, ponieważ posiadają elementy strategiczne i taktyczne, które wymagają dokonywania obliczonych wyborów. Oznacza to, że dzięki produktom firmy Alexander możecie zadbać nie tylko o edukację swoich pociech, ale również o ich zdrowy rozwój fizyczny, jak i psychiczny. Gry edukacyjne są bardzo skuteczne w zakresie rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji.

Gry Alexander są także pomocne w nawiązywaniu nowych przyjaźni i w rozwijaniu wielu zainteresowań. Chińczyk, warcaby, sudoku, to jedne z najpopularniejszych rozrywek, które znają wszyscy bez względu na wiek. Oznacza to, że gry planszowe łączą wszystkie pokolenia, a także pozwalają na oderwanie się od świata nowoczesnych technologii i skupienie na tym, co najważniejsze, czyli budowaniu pozytywnych relacji z bliskimi.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Alexander