Air Wick

Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Air Wick

Odświeżacze powietrza Air Wick

Zapachy Air Wick zachwycają bogactwem aromatów, wśród których znajdziecie między innymi nuty korzenne, kwiatowe, owocowe oraz słodkie, dzięki czemu dobierzecie odświeżacze Air Wick do konkretnych pomieszczeń. Delikatnie pachnąca sypialnia lub świeża woń w łazience sprawiają, że dom staje się miejscem, w którym może być przytulnie, ciepło i wyjątkowo.

Niezależnie od tego czy decydujecie się na wybór pałeczek, czy może elektrycznej wtyczki do gniazdka, spotkacie się z wieloma odmianami mieszanek aromatów, co gwarantuje, że bez trudu dopasujecie odpowiedni wariant do indywidualnego stylu bądź nastroju. Air Wick to firma, której produkty znane są na całym świecie już od lat 50. ubiegłego stulecia i są niewątpliwie jednymi z najbardziej cenionych przez miliony klientów.

Bogata oferta odświeżaczy Air Wick

W asortymencie znajdziecie różne rodzaje produktów, w tym między innymi Air Wick do kontaktu oraz wkłady Air Wick do tego typu odświeżaczy, a także te dedykowane popularnym artykułom z serii Freshmatic. Ponadto możecie wybrać także aromatyczne rattanowe patyczki, które włożone w gustowne naczynie zdadzą również egzamin jako ciekawa ozdoba wnętrza, a przy tym delikatna woń kwiatów pozwala nawet zimową porą przenieść się do kwitnącego ogrodu i zrelaksować.

Gwarancja długotrwałego zapachu

Odświeżacze Air Wick słyną z tego, że ich zapach stale unosi się w powietrzu nawet kilka godzin po aplikacji, dzięki czemu zakup produktów tej firmy to również gwarancja oszczędności. Stawiając na przykład na zestaw Air Wick do kontaktu, macie zapewnione około 75 dni świeżego, pięknego zapachu powietrza. Dodatkowo błyskawiczna realizacja zamówienia i ekspresowa dostawa pozwalają Wam na szybkie uzupełnianie kończących się wkładów i cieszenie się przyjemnym zapachem przez cały czas.

Marka Air Wick – wysoka jakość

Wybierając produkty Air Wick macie pewność niewątpliwej trwałości zapachów, a przy tym, dzięki stale rozwijającej się ofercie, do Waszej dyspozycji są coraz to nowsze aromaty, z których bez trudu wybierzecie te ulubione, najlepiej dopasowane do Waszego gustu. Wnętrza ozdobione estetycznie wykonanymi odświeżaczami powietrza nabierają uroku oraz przyjemnej aury, którą z pewnością docenią goście oraz domownicy.

więcej