Filtruj
Kategorie
Kategoria
Dla kogo
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Cena

Accent

Rowery i akcesoria Accent

Jeśli jesteście aktywni, sport to dla Was nie tylko pasja, ale i styl życia, a zamiast szpilek czy mokasynów wolicie obuwie sportowe, marka Accent to strzał w dziesiątkę. Wśród produktów sygnowanym jej logo znajdziecie mnóstwo akcesoriów i urządzeń, które wesprą Was w rowerowych zmaganiach.

Odzież na rower

Żaden rowerzysta nie obejdzie się bez odpowiednio dobranej odzieży na rower. Niezależnie od tego, czy jesteście zawodowymi kolarzami, czy też jeździcie dla sportu od czasu do czasu, ważne, abyście byli zaopatrzeni w adekwatne stroje. Akcesoria rowerowe Accent są jednymi z najchętniej wybieranych przez zawodowych kolarzy. Wodoodporne spodnie i oddychające koszulki zapobiegają nadmiernemu poceniu się, zapewniając optymalną wentylację. Marka ma w swojej ofercie szeroką gamę sportowych ubrań i butów.

Accent oferuje koszulki wykonane z antybakteryjnego materiału, w różnorakich wariantach kolorystycznych, z długimi i krótkimi rękawami. Koszulki te odprowadzają nadmiar wilgoci i ciepła, a także posiadają wiele kieszonek, w których schowacie telefon, klucze, chusteczki i inne małe przedmioty. Jednak to nie wszystko. Accent posiada także linię interesujących kasków rowerowych, które odpowiednio zabezpieczają głowę w razie wypadku, czapki kolarskie dbające o dodatkową amortyzację oraz rękawiczki zapobiegające tworzeniu się odcisków po wielogodzinnym trzymaniu kierownicy.

Części rowerowe

Rowery Accent cieszą się niesłabnącą popularnością. To lekkie trekkingowe modele, którymi zajedziecie naprawdę daleko. Większość z nich została wyposażona w aluminiowe ramy oraz zaawansowane systemy przerzutek i manetek od Shimano. Mają także nowoczesne przednie i tylne oświetlenie, zapewniające bardzo dobrą widoczność i bezpieczeństwo rowerzysty w ruchu drogowym oraz na szlaku. Z kolei zamontowane w nich błotniki chronią odzież przed pryskającym spod kół błotem. Niewielka waga urządzeń pozwala na łatwe transportowanie roweru zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.

Na tym jednak nie kończy się bogata oferta marki. W jej obręb wchodzą także wysokiej jakości części rowerowe, które dedykowane są nie tylko modelom Accent, ale też sprawdzają się w wielu innych jednośladach. Są to m.in. kierownice, obręcze, siodełka, tarcze hamulcowe, łańcuchy czy różnego rodzaju wsporniki. Jeżeli szukasz elementów, które wytrzymają najbardziej ekstremalne wyprawy, te z logo marki Accent z pewnością spełnią Wasze wymagania

więcej