Filtruj
Kategorie
Wiek
Płeć
Seria
Producent
Cena
Ocena klientów

4M - zabawki edukacyjne

Firma 4M specjalizuje się w wytwarzaniu gier i zabawek kreatywnych dla dzieci. Ich produkty dostępne w Empiku cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz oryginalność. Rozwijają one dziecięcą kreatywność, pomysłowość, umiejętność logicznego myślenia, a także zdolności manualne. Umożliwiają spędzenie wartościowego czasu z rodziną i przyjaciółmi, a także zdobycie nowej wiedzy oraz umiejętności.

Zestawy kreatywne 4M

Znajdujące się w ofercie firmy 4M zestawy kreatywne to produkty, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Dzięki nim wasze pociechy mogą tworzyć rozmaite przedmioty, począwszy od papierowych modeli dinozaurów, przez kolorowe bransoletki, na własnym sejfie skończywszy. W zestawach znajdują się różne rodzaje materiałów i wskazówki dotyczące wykonania, ale ostatecznie to dziecko decyduje, co zechce z nich stworzyć. To świetna zabawa pobudzająca kreatywne myślenie, do której mogą dołączyć również inni członkowie rodziny.

Nauka z zabawkami 4M

Niestety, wielu dzieciom nauka kojarzy się tylko z przykrym obowiązkiem i mnóstwem czasu spędzonego przy książkach. Wcale nie musi tak być. Przygotowane przez firmę 4M zestawy edukacyjne pomogą uczynić zdobywanie nowej wiedzy świetną zabawą. Możecie wspólnie z dzieckiem tworzyć modele planet w układzie słonecznym, prowadzić hodowlę pięknych kryształów albo zrekonstruować szkielet dinozaura czy szyć na w pełni bezpiecznej maszynie. 

Zabawki edukacyjne 4M poruszają wiele zagadnień ze świata nauki, a każdy zestaw to nowa przygoda. Dzięki nim dzieci mogą odkryć w sobie nowy talent, znaleźć ciekawe hobby, a nawet zdobyć pierwsze doświadczenia, które w późniejszym czasie ułatwią przyswajanie sobie wiedzy fizycznej, geograficznej czy biologicznej. W ofercie Empik znajduje się duży wybór dedykowanych najmłodszym produktów firmy 4M. Zabawka robot z całą pewnością sprawi dzieciom masę radości, a przy okazji może zapoczątkować ich fascynację bardzo ciekawą gałęzią nauki, jaką jest robotyka.

Zabawki 4M dostępne w Empik

Zabawki firmy 4M zwracają uwagę klientów nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale również z uwagi na wysoką jakość wykonania i dbałość o szczegóły. Produkty 4M dostępne w Empik sprawdzają się jako pomoc w nauczaniu domowym oraz ciekawa i rozwijająca forma spędzania czasu wolnego dla najmłodszych. To dobre prezenty na każdą okazję zarówno dla przedszkolaków, jak i nieco starszych dzieci.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty 4M

TOP
STICH STITCH PRZYTULANKA PLUSZOWA PLUSZAK MIŚ 25cm
1 STICH STITCH PRZYTULANKA PLUSZOWA PLUSZAK MIŚ 25cm 4M
5/5
29,00 zł
Promocja
39,00 zł (-25%)  najniższa cena

88,00 zł (-67%)  cena regularna

TOP
4M, zabawka naukowa Stacja meteo
TOP
4M, zestaw naukowy Detektyw
11 4M, zestaw naukowy Detektyw 4M
3.7/5
24,24 zł
Megacena
TOP
4M, zestaw kreatywny Wulkan
13 4M, zestaw kreatywny Wulkan 4M
4.4/5
47,99 zł
Megacena
TOP
4M, zestaw naukowy Niebo nocą