Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Oprawa
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki o prawie finansowym

Prawo finansowe jest jedną z gałęzi prawa publicznego, obejmującą normy prawne, które regulują funkcjonowanie finansów publicznych. Jest to obszerna dyscyplina prawa, która ze względu na różnorodność instrumentów publicznych, jest wewnętrznie niespójna. W naszej ofercie książek z tego zakresu znajdziesz publikacje traktujące o większości najważniejszych systemów finansowych wchodzących w zakres prawa finansowego, takich jak: prawo budżetowe, prawo długu publicznego, prawo finansowe przedsiębiorstw publicznych, prawo finansowe samorządu terytorialnego, prawo finansowe ubezpieczeń gospodarczych, a także wielu innych.

Oferowana przez nas literatura przedmiotu oferuje wiedzę niezbędną studentom prawa, ekonomii oraz kierunków administracyjnych, a także osobom zawodowo związanym z zagadnieniami z zakresu finansów, rachunkowości, podatków oraz przedsiębiorcom.

Najważniejsze książki o prawie finansowym

Nasza propozycja to liczne tytuły wprowadzające w podstawy finansów i prawa finansowego oraz bardziej zaawansowane monografie z tego zakresu. Poza nimi, znajdują się tu także książki z zakresu prawa finansów publicznych, prawa podatkowego oraz prawa bankowego, a także wiele opracowań tych tematów wraz z kazusami i pytaniami. Nie zabrakło tu także pozycji z zakresu audytu i kontroli finansowo-księgowej, a także słowników podstawowych pojęć z tego obszaru.

Książki do prawa finansowego dla księgowych i nie tylko

Nasza oferta książek z zakresu prawa finansowego zawiera także wiele szczegółowych tytułów z zakresu rachunkowości i podatków, które mogą dostarczyć istotnych informacji wszystkim osobom zawodowo związanym z finansami, przedsiębiorcom i osobom prowadzącym jednoosobowe działalności gospodarcze. Ordynacja podatkowa, VAT, CIT, klasyfikacje dochodów, wydatków, przychodów i rozchodów, sprawozdania finansowe, kody JPK, indywidualne konta emerytalne IKE, windykacja oraz opłaty skarbowe, to tylko przykłady zagadnień, których opracowania znajdziesz w oferowanej przez nas literaturze przedmiotu.

Sprawdź naszą ofertę książek o prawie finansowym i wybierz z niej najbardziej interesujący cię tytuł.

więcej