Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Autor
  • więcej
Oprawa
Wydawca
  • więcej

Lektury do szkoły podstawowej klasa 1, 2, 3

W tej kategorii znajdują się lektury do szkoły podstawowej dla klas 1-3, a wśród nich książki wskazane przez Ministerstwo Edukacji jako propozycje lektur do wspólnego i indywidualnego czytania. Do wyboru są zarówno publikacje w twardej, jak i miękkiej oprawie. Niektóre z nich ukazały się w ramach serii wydawniczych, w tym Kanon lektur, Szkoła twórczego czytania, Lektura z opracowaniem, Dragon edukacja czy Kolorowa klasyka.

Lektury do szkoły podstawowej – 1 klasa

W naszej ofercie dostępne są m.in. następujące lektury przeznaczone do czytania w 1 klasie szkoły podstawowej – „Baśnie” Hansa Christiana Andersena, „Brzechwa dzieciom” Jana Brzechwy czy „Pamiętnik Czarnego Noska” Joanny Porazińskiej. Są to kolorowo zilustrowane książki w postaci wierszy, opowiadań czy baśni. Bohaterami zwykle okazują się zwierzęta o ludzkich cechach, które ukazują różne postawy człowieka. Lektury do szkoły podstawowej w 1 klasie zawierają wiele pouczających morałów.

Lektury do szkoły podstawowej – klasa 2

W naszej księgarni internetowej znajdują się również lektury do szkoły podstawowej w klasie 2, w tym „Dziewczyna z parku” Barbary Kosmowskiej, „Najpiękniejsze wiersze” Danuty Wawiłow, „Kapelusz Pani Wrony” Danuty Parlak czy „Drzewo do samego nieba” Marii Terlikowskiej. Lektury dla drugoklasistów jednocześnie bawią, wzruszają, uczą odpowiedzialności i pokazują wartość przyjaźni, miłości czy dobroduszności.

Lektury do szkoły podstawowej – klasa 3

Nasza oferta obejmuje także propozycję lektur do szkoły podstawowej w klasie 3. Do wyboru są m.in. następujące książki – „Karolcia” Marii Krüger, „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” Hugha Loftinga, „O psie, który jeździł koleją” Romana Pisarskiego czy „Mania, dziewczyna inna niż wszystkie” Julity Grodek. Są to opowiadania opisujące pasjonujące i pouczające przygody. Lektury dla trzecioklasistów często prezentują motyw poświęcenia oraz przywiązania. Ukazują również piękno otaczającego świata.

Sprawdź ofertę naszej księgarni internetowej i znajdź lekturę do szkoły podstawowej, której potrzebujesz.

więcej