Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Lektury do szkoły podstawowej klasa 1, 2, 3

W tej kategorii znajdują się lektury do szkoły podstawowej dla klas 1-3, a wśród nich książki wskazane przez Ministerstwo Edukacji jako propozycje lektur do wspólnego i indywidualnego czytania. Do wyboru są zarówno publikacje w twardej, jak i miękkiej oprawie. Niektóre z nich ukazały się w ramach serii wydawniczych, w tym Kanon lektur, Szkoła twórczego czytania, Lektura z opracowaniem, Dragon edukacja czy Kolorowa klasyka.

Lektury do szkoły podstawowej – 1 klasa

W naszej ofercie dostępne są m.in. następujące lektury przeznaczone do czytania w 1 klasie szkoły podstawowej – „Baśnie” Hansa Christiana Andersena, „Brzechwa dzieciom” Jana Brzechwy czy „Pamiętnik Czarnego Noska” Joanny Porazińskiej. Są to kolorowo zilustrowane książki w postaci wierszy, opowiadań czy baśni. Bohaterami zwykle okazują się zwierzęta o ludzkich cechach, które ukazują różne postawy człowieka. Lektury do szkoły podstawowej w 1 klasie zawierają wiele pouczających morałów.

Lektury do szkoły podstawowej – klasa 2

W naszej księgarni internetowej znajdują się również lektury do szkoły podstawowej w klasie 2, w tym „Dziewczyna z parku” Barbary Kosmowskiej, „Najpiękniejsze wiersze” Danuty Wawiłow, „Kapelusz Pani Wrony” Danuty Parlak czy „Drzewo do samego nieba” Marii Terlikowskiej. Lektury dla drugoklasistów jednocześnie bawią, wzruszają, uczą odpowiedzialności i pokazują wartość przyjaźni, miłości czy dobroduszności.

Lektury do szkoły podstawowej – klasa 3

Nasza oferta obejmuje także propozycję lektur do szkoły podstawowej w klasie 3. Do wyboru są m.in. następujące książki – „Karolcia” Marii Krüger, „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” Hugha Loftinga, „O psie, który jeździł koleją” Romana Pisarskiego czy „Mania, dziewczyna inna niż wszystkie” Julity Grodek. Są to opowiadania opisujące pasjonujące i pouczające przygody. Lektury dla trzecioklasistów często prezentują motyw poświęcenia oraz przywiązania. Ukazują również piękno otaczającego świata.

Sprawdź ofertę naszej księgarni internetowej i znajdź lekturę do szkoły podstawowej, której potrzebujesz.

więcej

Sprawdź te popularne książki:

Niejednoznacznie pozytywnyRzeźbiarz łezOblitusPrzemiana. Podróż do siły i wolnościPaderbornI Wanna Fall. Dark Side. Die. Tom 2Widzimy się w sierpniuPoczątek wszystkiegoMasters of DeathSztuczna zastawka serca. Czyli życie z zegarkiemPożydowskie. Niewygodna pamięćNależy do mniePod drzewem sykomoryI Wanna Fall. Bright Side. Die. Tom 1Wśród burzGlukozowa rewolucjaW rytmie uczućNieoficjalna Wielka Księga Zaklęć Harry'ego PotteraProsty sposób na bezpamięćNic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losuKwiatowy dwór. Saga dworska. Tom 3Czas burz, W gąszczu kłamstwPastwisko. Jak przeszłość, strach i bezwład rządzą polskim KościołemI gotowe! Max La MannaVenom. Aleksandra KondraciukFala. Maria KrasowskaPolana. Marcel MossWędrówki z psem. 87 wycieczek po PolsceOczy MonyPora na wycieczkę. 108 najpiękniejszych punktów widokowych w MałopolsceDiament. Rodzina Monet. Tom 4. Część 2Szlaki rowerowe Polski. 70 najpiękniejszych tras na jeden i na kilka dniSchronisko, które spowijał mrokClone. Students. Tom 1Tańcząc. Rozmowy o kryzysie i przemianieChłopki. Opowieść o naszych babkachADHD. Twój mózg jest OK. Zaufaj metodom trenerki ADHD i odzyskaj pewność siebieAntyświatZapadlinaTak działa mózg. Jak mądrze dbać o jego funkcjonowanieAtomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efektyInfluenza. Mroczny świat influencerówWszystko, czego szukasz, znajdziesz w biblioteceIron Flame. Żelazny płomień. Empireum. Tom 2