Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Lektury do szkoły podstawowej klasa 1, 2, 3

W tej kategorii znajdują się lektury do szkoły podstawowej dla klas 1-3, a wśród nich książki wskazane przez Ministerstwo Edukacji jako propozycje lektur do wspólnego i indywidualnego czytania. Do wyboru są zarówno publikacje w twardej, jak i miękkiej oprawie. Niektóre z nich ukazały się w ramach serii wydawniczych, w tym Kanon lektur, Szkoła twórczego czytania, Lektura z opracowaniem, Dragon edukacja czy Kolorowa klasyka.

Lektury do szkoły podstawowej – 1 klasa

W naszej ofercie dostępne są m.in. następujące lektury przeznaczone do czytania w 1 klasie szkoły podstawowej – „Baśnie” Hansa Christiana Andersena, „Brzechwa dzieciom” Jana Brzechwy czy „Pamiętnik Czarnego Noska” Joanny Porazińskiej. Są to kolorowo zilustrowane książki w postaci wierszy, opowiadań czy baśni. Bohaterami zwykle okazują się zwierzęta o ludzkich cechach, które ukazują różne postawy człowieka. Lektury do szkoły podstawowej w 1 klasie zawierają wiele pouczających morałów.

Lektury do szkoły podstawowej – klasa 2

W naszej księgarni internetowej znajdują się również lektury do szkoły podstawowej w klasie 2, w tym „Dziewczyna z parku” Barbary Kosmowskiej, „Najpiękniejsze wiersze” Danuty Wawiłow, „Kapelusz Pani Wrony” Danuty Parlak czy „Drzewo do samego nieba” Marii Terlikowskiej. Lektury dla drugoklasistów jednocześnie bawią, wzruszają, uczą odpowiedzialności i pokazują wartość przyjaźni, miłości czy dobroduszności.

Lektury do szkoły podstawowej – klasa 3

Nasza oferta obejmuje także propozycję lektur do szkoły podstawowej w klasie 3. Do wyboru są m.in. następujące książki – „Karolcia” Marii Krüger, „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” Hugha Loftinga, „O psie, który jeździł koleją” Romana Pisarskiego czy „Mania, dziewczyna inna niż wszystkie” Julity Grodek. Są to opowiadania opisujące pasjonujące i pouczające przygody. Lektury dla trzecioklasistów często prezentują motyw poświęcenia oraz przywiązania. Ukazują również piękno otaczającego świata.

Sprawdź ofertę naszej księgarni internetowej i znajdź lekturę do szkoły podstawowej, której potrzebujesz.

więcej

Sprawdź te popularne książki:

Iron Flame. Żelazny płomień. Empireum. Tom 2, Fourth Wing. Czwarte Skrzydło, Niepoznany. Część 1, Życie, którego pragniesz. Sztuka i nauka sięgania po szczęście, Do końca moich dni, Chłopki. Opowieść o naszych babkach, Extinguish the Heat. Runda finałowa, Venom. Aleksandra Kondraciuk, Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu, Dziewczyny z łagrów, Fala. Maria Krasowska, Przyjaciółka. B. A. Paris, Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole, I Wanna Fall. Bright Side, Bliskość i lęk. Jak budować lepsze relacje, Glukozowa rewolucja, Wiosenne przebudzenie. Duchy minionych lat. Tom 1, Szeptem. Becca Fitzpatrick, Bez końca. Uwolnij umysł i wygraj wewnętrzną wojnę, Kwiatowy dwór. Saga dworska. Tom 3, Postny reset dla kobiet. Spalaj tłuszcz, reguluj hormony, dodaj sobie energii, Karma dziwką czy przyjacielem?, Clone. Students. Tom 1, Wracam do domu. Tom 3, Nie spieprz tego! Jak zachować więź z dzieckiem, Bebechy, czyli ciało człowieka pod lupą, Sternberg, Pomoc domowa. Sekret, Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty, Zamieć. Karolina Wojciak, Patożycie. Z notatnika kuratora sądowegoAfryka to nie państwo. Pora przełamać stereotypy, Kiedy ciało mówi nie, Wszyscy byliśmy za młodzi, The Science of Temptation, Kicia Kocia się złości, Mgła. Anna Brzezińska, Hellish Heat, Psy z Essex, Porwani. Marcel Moss, Zdrowie psychiczne. Instrukcja obsługi, Tak działa mózg. Jak mądrze dbać o jego funkcjonowanie