Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria

Książki o sieciach i serwerach

Znajdziesz tutaj pozycje, które pomagają zrozumieć działanie algorytmów, poruszają kwestie bezpieczeństwa oraz wyjaśniają, jak utworzyć sieci komputerowe. Książka pomoże zrozumieć poszczególne pojęcia oraz jeszcze dokładniej zgłębić tajniki tej dziedziny informatyki. Znajdziesz tutaj produkty dedykowane zarówno specjalistom, jak i studentom czy amatorom, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Sieci komputerowe – książki, które uczą i rozwijają

W kategorii sieci komputerowe zostały umieszczone pozycje takich wydawnictw jak: Helion, Itstart czy PWN. Poszczególne książki pomogą zapoznać się z typami oraz rodzajami sieci, ważnymi terminami, takimi jak: serwer, oprogramowanie czy sieci komputerowe. Książka z tej kategorii będzie stanowiła rzetelne źródło informacji. Dzięki lekturze pogłębisz swoją wiedzę, dostarczoną przez specjalistów z branży. W poszczególnych woluminach dostępne są informacje na temat tego, jak skonfigurować sieć, postawić serwer i obsługiwać wiele kont, korzystać z chmury, a także zadbać o bezpieczeństwo w sieci

Praktyczna książka. Sieci komputerowe dla początkujących i profesjonalistów

Branża IT stale się rozwija, dlatego w tej kategorii również profesjonaliści znajdą pozycje, które będą odpowiadały ich wymaganiom. Książka pomoże skutecznie wykonać analizę danych w różnych programach, podpowie jak sprawnie wykonywać obliczenia czy optymalizować modele danych. Z kolei praktyczne poradniki czy seria „krok po kroku” dedykowane są początkującym twórcom, którzy chcą zgłębić tematykę od postaw. 

Książki o sieciach komputerowych poruszają również zagadnienia dotyczące możliwości występowania problemów i podpowiada, jak je rozwiązać. W poszczególnych lekturach znajdziesz informacje, które pomogą rozwinąć Twoje umiejętności i dostarczą odpowiednią dawkę wiedzy. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

więcej