Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki o programowaniu

Programowanie polega na tworzeniu programu komputerowego, który ma spełniać określone funkcje. Wiąże się ze znajomością języka programowania oraz wymaga pozyskania odpowiedniej wiedzy. Książki o programowaniu są źródłem informacji dla tych, którzy zamierzają zacząć programować i chcą opanować podstawy programowania, ale również dla osób, które są już na zaawansowanym poziomie, jednak pragną szlifować swoje umiejętności i dowiedzieć się nowych rzeczy.  

Programowanie - książka

Książki o programowaniu pomagają zrozumieć działanie algorytmów, ich struktury oraz funkcje w kontekście programowania. W ramach wprowadzenia, tworzą zbiór porad na temat tego, jak testować i zabezpieczać tworzone aplikacje, jakie funkcjonują pakiety i kontrole wersji oraz zasad pracy w zespole programistów. Publikacje o programowaniu przedstawiają sposoby na takie sformatowanie kodu, żeby był na najwyższym poziomie czytelności, pokażą, jak napisać dobry kod i naprawić popełnione błędy. Warto po nie sięgnąć, by bliżej poznać programowanie. 

Książki o programowaniu

Książki o programowaniu zaspokoją głód wiedzy tych, którzy chcą np. opanować język JavaScript lub zamierzają stworzyć przejrzyste, zwięzłe kody w Pythonie. Podręczniki nauczają podstaw programowania w C++ oraz sprawią, że czytelnik w szybkim tempie nauczy się kreować w pełni funkcjonalne aplikacje. Książki te przybliżają zasady obsługi systemu SAP-ERP oraz prezentują pełny proces tworzenia gry 2D oraz 3D w programie Unity oraz C#.  

Sięgając po wybrane pozycje zyskujesz narzędzia do budowania własnych, w pełni funkcjonalnych, stron WWW, poznasz gruntowne podstawy JavaScriptu, HTML oraz CSS. Pogłębisz swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa podejmowanych działań, dowiesz się, jak poradzić sobie z problemami, które najczęściej pojawiają się podczas programowania.

więcej