Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria

Książki o bezpieczeństwie

Współczesne szyfrowanie, systemy bezpieczeństwa czy informacje na temat algorytmów i protokołów w przystępny sposób przekazują w swoich publikacjach fachowcy w dziedzinie informatyki. W naszym sklepie znajdziesz książki dotyczące bezpieczeństwa, z których wiedzę mogą czerpać, zarówno doświadczeni praktycy, jak i początkujące osoby. Pozycje takich wydawnictw jak Helion, PWN, APN Promise, dostępne są w atrakcyjnych cenach.  

Książki dotyczące bezpieczeństwa i nie tylko 

Wydania, które znalazły się w tej kategorii, poruszają zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa nowoczesnych aplikacji internetowych, komputerów, sieci oraz systemów. Początkujący informatycy będą mieć szansę poznania poszczególnych terminów oraz ich zrozumienia, a w konsekwencji także zastosowania w praktyce. Zaawansowani użytkownicy internetu również znajdą odpowiednie pozycje, które ukazują szersze spojrzenie na cyberprzestępstwa i proponują optymalne rozwiązania.   
Bezpieczeństwo systemów informatycznych warto zgłębić zarówno na poziomie teoretycznym, jak i praktycznym, a dobra lektura może okazać się odpowiednim materiałem do dyskusji.  

Bezpieczeństwo systemów informatycznych i kryptografia 

Rzetelnym źródłem informacji dotyczących informatycznych zagadnień są książki. Kryptografia to jedna z dziedzin nauki, która zajmuje się bezpieczeństwem przekazywania informacji, a jej rozwój jest dość dynamiczny, dlatego warto mieć w swoich zbiorach odpowiednie pozycje. Książki o bezpieczeństwie w sieci przedstawiają różne spojrzenia na zagadnienie i mogą przekazać skuteczne strategie obronne oraz rodzaje narzędzi, które pomogą zadbać o dane.  

Zobacz, co przygotowaliśmy i wybierz książki dotyczące bezpieczeństwa, które dostarczą wiedzy z zakresu kryptografii i systemów informatycznych. Czytając można spojrzeć na problem zupełnie inaczej, dlatego wybierz dedykowane książki. Kryptografia i inne zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w internecie to tematy, które warto zgłębić. 

więcej

Sprawdź te popularne książki:

Iron Flame. Żelazny płomień. Empireum. Tom 2, Fourth Wing. Czwarte Skrzydło, Niepoznany. Część 1, Życie, którego pragniesz. Sztuka i nauka sięgania po szczęście, Do końca moich dni, Chłopki. Opowieść o naszych babkach, Extinguish the Heat. Runda finałowa, Venom. Aleksandra Kondraciuk, Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu, Dziewczyny z łagrów, Fala. Maria Krasowska, Przyjaciółka. B. A. Paris, Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole, I Wanna Fall. Bright Side, Bliskość i lęk. Jak budować lepsze relacje, Glukozowa rewolucja, Wiosenne przebudzenie. Duchy minionych lat. Tom 1, Szeptem. Becca Fitzpatrick, Bez końca. Uwolnij umysł i wygraj wewnętrzną wojnę, Kwiatowy dwór. Saga dworska. Tom 3, Postny reset dla kobiet. Spalaj tłuszcz, reguluj hormony, dodaj sobie energii, Karma dziwką czy przyjacielem?, Clone. Students. Tom 1, Wracam do domu. Tom 3, Nie spieprz tego! Jak zachować więź z dzieckiem, Bebechy, czyli ciało człowieka pod lupą, Sternberg, Pomoc domowa. Sekret, Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty, Zamieć. Karolina Wojciak, Patożycie. Z notatnika kuratora sądowegoAfryka to nie państwo. Pora przełamać stereotypy, Kiedy ciało mówi nie, Wszyscy byliśmy za młodzi, The Science of Temptation, Kicia Kocia się złości, Mgła. Anna Brzezińska, Hellish Heat, Psy z Essex, Porwani. Marcel Moss, Zdrowie psychiczne. Instrukcja obsługi, Tak działa mózg. Jak mądrze dbać o jego funkcjonowanie