Karty prezentowe

Czym jest karta prezentowa?

Obejrzyj film

Na czym polega korzystanie
z kart prezentowych?

Karta prezentowa jest elektronicznym bonem towarowym, którym mogą Państwo płacić za zakupy dokonane w sieci salonów Empik lub na stronie internetowej empik.com.

Zastępuje ona gotówkę i tym samym sprawia, że nie muszą Państwo mieć przy sobie pieniędzy, aby móc zakupić wybrany towar.

Karty prezentowe mogą być wykorzystane na wszystkie produkty oznaczone "Sprzedaje empik.com."

Dlaczego karta prezentowa to dobry pomysł?

Zawsze „trafiony” prezent - wiemy, jak trudno jest znaleźć odpowiedni upominek dla osoby, której chcielibyśmy sprawić miłą niespodziankę. Podarowanie karty daje 100% gwarancji właściwego prezentu. Osoba obdarowana sama zdecyduje na jakie zakupy przeznaczy kartę. Książki, filmy, płyty, gry, akcesoria do domu, zabawki, a może coś jeszcze?

Wygoda przechowywania i korzystania z karty - estetyczny wygląd karty przypominającej kartę kredytową powoduje, iż jest ona wygodna w przechowywaniu i nie niszczy się. Znajdujące się na karcie środki pozwalają na zakup ulubionego bądź wyczekiwanego tytułu, nawet w czasie, kiedy nie dysponujemy gotówką.

Bezpieczeństwo zakupów dla dzieci i młodzieży - karta prezentowa zastępuje gotówkę i dlatego jest bezpieczniejszym środkiem płatniczym, szczególnie dla najmłodszych. Dziecko dokona zakupu w znanym Państwu miejscu i nie wyda pieniędzy na rzeczy niepożądane.

Znakomity upominek dla pracowników - karta jest dobrym pomysłem na uniwersalny, niezobowiązujący, miły prezent czy specjalną nagrodę dla pracowników, klientów oraz kontrahentów. W ten sposób zawsze trafimy w ich gust.

Kilka dodatkowych, praktycznych informacji:

Karta prezentowa jest ważna przez okres 12 miesięcy od momentu jej zakupu.

W trakcie ważności karty mogą Państwo posługiwać się nią wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu przypisanego do karty.

Karta prezentowa jest kartą „na okaziciela”, a zatem po wykupieniu karty można przekazać ją dowolnej osobie.

Wysokość środków znajdujących się w danym momencie na karcie mogą Państwo sprawdzić w dowolnym momencie na stronie www.empik.com/karty-prezentowe/saldo. Ponadto po każdej transakcji zakupu za pomocą karty prezentowej empik otrzymają Państwo paragon, na którym dodatkowo będzie znajdowała się informacja o aktualnej wartości środków znajdujących się na karcie i dacie jej ważności.

W przypadku eKarty prezentowej dodatkowym atutem jest możliwość przesłania prezentu mailem, bez ponoszenia dodatkowych kosztów przesyłki oraz oszczędzając czas. W ten sposób często sprawdza się jako nagroda w różnych konkursach

Kontakt:

Zapytania i reklamacje od klientów indywidualnych:
[email protected]
+48 22 462 72 50

Zapytania i reklamacje od klientów korporacyjnych:
[email protected]
+48 22 551 33 03
(poniedziałek-piątek 9:00-17:00)

Życzymy przyjemnych i udanych zakupów!