Kubki termiczne i termosy

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Materiał
  • więcej
Motyw
  • więcej
Marka
  • więcej
Cena produktu
Ocena

Kubki termiczne termosy

Gorąca kawa w pracy? A może rozgrzewająca zupa zjadana na górskim szlaku? Jeśli gustujesz w gorących napojach i potrawach, a nie chcesz z nich rezygnować nawet na podwórku czy poza domem, potrzebujesz kubka termicznego lub termosu, który pozwoli zachować pożądaną temperaturę produktu. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Jak wybrać kubek termiczny?

Poręczny, często designerski i funkcjonalny kubek termiczny zabierzesz ze sobą w podróż samochodem, do pracy czy też skorzystasz z niego w innych sytuacjach. Również i Twoje dziecko może dzięki niemu napić się ciepłej herbaty czy kawy zbożowej podczas przerwy śniadaniowej w szkole.

Na empik.com przygotowaliśmy szeroki wybór kubków termicznych. Najważniejsze jest to, by kubek termiczny był szczelny. Decyduje o tym jego zamknięcie, które powinno dobrze trzymać. Jeśli zależy Ci na długim czasie utrzymania się pożądanej temperatury napoju, wybierz produkty ze stali szlachetnej. Tańszą alternatywą pozostają lekkie kubki termiczne wykonane z tworzyw sztucznych.

Termos dla ciepłej kawy

Termosy mają do spełnienia nieco inne zadanie niż kubki termiczne. To naczynia z podwójnymi ściankami wypełnionymi próżnią, która odpowiada za izolację termiczną i utrzymanie pożądanej temperatury. Nowoczesne termosy, które znajdziesz na naszej stronie, są naczyniami wykonanymi ze stali szlachetnej, które są podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Taki sprzęt pozwoli Ci nie tylko zachować gorącą kawę lub zupę na dłużej. Możesz wybierać spośród wielu termosów na żywność, o większej średnicy, dostępnych w wielu różnych pojemnościach.

więcej

Termosy

Zobacz więcej