My Little Pony

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Dla kogo
Wiek
  • więcej
Wybrane marki
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

My Little Pony

Zabawki My Little Pony są bardzo popularne na całym świecie – kochają je zarówno dzieci, jak i dorośli kolekcjonerzy. Jeśli zatem szukasz kucyków takich jak np. Twilight Sparkle czy Rainbow Dash, to jesteś w dobrym miejscu – w Empiku znajdziesz nawet kilkaset różnych produktów należących do tej serii.

Puzzle, pluszaki, gry, a także oczywiście figurki, to tylko część zabawek z kucykami w roli głównej.  Oprócz tego, znajdują się tutaj również książki i filmy My Little Pony z przedstawionymi przygodami zgranej paczki przyjacielskich kucyków. Ponadto, dużą popularnością cieszą się również akcesoria My Little Pony, takie jak np. pościele, koce i poszewki, a także artykuły szkolne, w tym m.in. piórniki, plecaki i zeszyty.

Na prawdziwe fanki i prawdziwych fanów serii, którzy chcą być zawsze na czasie z przygodami Twilight Sparkle i przyjaciół, czekają również produkty obcojęzyczne, w tym m.in. najnowsze komiksy i książki ilustrowane.

Zabawki, filmy, komiksy, książki i rozmaite akcesoria – sprawdź je wszystkie i uzupełnij swoją kolekcje o nowe artykuły z tej popularnej serii!

więcej