Enchantimals

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Polecane
Dla kogo
Wiek
Wybrane marki
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Enchantimals

Enchantimals to marka stworzona przez firmę Mattel, twórcę znanej na całym świecie lalki Barbie. Powstała w 2017 roku, kiedy na rynku pojawiła się seria lalek wraz z ich zwierzęcymi pupilami. Następnie został stworzony serial animowany pt. „Enchantimals. Magiczne opowieści” oraz gadżety, zabawki i inne produkty z motywem bohaterek.

Kim są lalki ze świata Enchantimals?

Główne bohaterki serialu Enchantimals to pięć dziewczynek – Bree, Patter, Felicity, Sage i Patter. Każda z nich opiekuje się swoim zwierzątkiem, do którego upodabnia się zarówno pod względem wyglądu, jak i usposobienia. Laleczki mają np. zwierzęce pyszczki, ogonki, uszka, łapki czy noski. Wśród zwierzątek zamieszkujących w magicznej krainie znajdują się m.in. gepard, kot, gazela, paw, papuga, niedźwiedź, lemur, mysz, owca, kogut czy delfin.

Dziewczynki nawiązują ze swoimi pupilami silną więź, opartą na przyjaźni, szacunku i życiu w harmonii z naturą. Nie odstępują od siebie nawet na krok i wspólnie biorą udział w fascynujących przygodach pełnych magii oraz tajemnic.

Figurki i lalki Enchantimals

W naszym asortymencie można znaleźć lalki, figurki i pluszaki inspirowane światem Enchantimals. Każda z lalek ma na sobie kolorowe ubranko oraz elementy upodabniające ją do swojego ukochanego zwierzaka.

Seria produktów Enchantimals obejmuje także inne produkty do zabawy, m.in. puzzle, gry planszowe, karty do gry, zabawki do odgrywania ról, wyklejanki, książeczki z naklejkami czy malowanki wodne. Do wyboru są także różnego typu gadżety, książki z wesołymi wierszykami oraz zadaniami pozwalającymi rozwijać umiejętności manualne, kreatywność, wyobraźnię, koordynację wzrokowo-ruchową czy spostrzegawczość.

Produkty do szkoły marki Enchantimals

Enchantimals to także marka różnego typu akcesoriów i przyborów szkolnych z wizerunkiem lalek i zwierzątek. Wśród nich znajdują się m.in. zeszyty, piórniki, notesy, pisaki, kredki, saszetki czy worki na buty. Można także znaleźć koce, ręczniki, pościele czy poszewki z nadrukiem.

Zapoznaj się z naszą ofertą produktów z serii Enchantimals i wybierz dla swojej pociechy coś, co sprawi jej radość.

więcej

Dowiedz się więcej o Enchantimals i innych produktach

Wszystkie artykuły