Avengers

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
  • więcej
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Avengers

„Avengers” to seria komiksowa, którą stworzyli dwaj Amerykanie – rysownik Jack Kirby oraz scenarzysta Stan Lee. Po raz pierwszy Avengersi pojawili się w komiksie „The Avengers #1”, opublikowanym we wrześniu 1963 roku. Następnie na podstawie komiksu powstał serial animowany „Avengers. Potęga i moc”, którego premiera odbyła się 20 października 2010 roku. W maju 2012 roku ukazał się film akcji „Avengers” w reżyserii Jossa Whedona.

Kim są Avengersi?

Avengersi to fikcyjna grupa superbohaterów z universum Marvel Comics, którzy wspólnymi siłami zwalczają przestępców. Zawierają oni ze sobą sojusz, aby strzec bezpieczeństwa mieszkańców oraz chronić planetę Ziemię przed zagładą. Każdy z bohaterów ma inne cechy osobowości i posługuje się charakterystycznymi dla siebie metodami walki. Początkowo drużynę tworzą Iron Man, Wasp, Ant-Man, Hulk oraz Thor. Następnie dołączają do nich kolejne postaci, m.in. Czarna Pantera, Kapitan Ameryka czy Sokole Oko. Przygody bohaterów są pełne napięcia, dynamicznej akcji oraz inteligentnego humoru.

Produkty z motywem Avengersów

Seria „Avengers” szybko zyskała wiele milionów fanów na całym świecie. W naszym asortymencie mogą oni znaleźć komiksy oraz filmy na DVD i Blue-ray z przygodami bohaterów. W ofercie znajduje się także wiele zabawek, w tym figurki z Avengersami, pojazdy, gry planszowe, klocki, bańki mydlane czy zabawki do odgrywania ról. W kategorii artykułów do domu mieszczą się m.in. szklanki, kubki, plakaty, obrazy na płótnie, poszewki na poduszki, koce, pościele, prześcieradła czy ręczniki.

Można również wybrać produkty na przyjęcia, np. serwetki, obrusy, talerzyki papierowe, zaproszenia, maski, stroje na bal przebierańców czy balony. Nie brakuje też artykułów szkolnych i papierniczych, w tym kredek, farb, piórników, plecaków, worków na buty, flamastrów, zeszytów, notesów, długopisów, ołówków i innych przyborów szkolnych. Wśród produktów sportowych znajdują się m.in. rolki, deskorolki, kaski, ochraniacze, czepki do pływania, okulary pływackie czy rękawiczki rowerowe.

Zapoznaj się z naszą ofertą produktów z serii „Avengers” i wybierz coś ciekawego na prezent dla młodego fana.

więcej