Voronet

Perfumeria internetowa Voronet dynamicznie rozwija się na rynku od 2014 roku. Perfumy kojarzą się z elegancją, magią i odrobiną luksusu, którego potrzebujemy na co dzień. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ulubiony dla siebie zapach o wyjątkowej kompozycji na każdą okazję i porę roku. Wyróżniamy się rzetelnym podejściem do obsługi klienta oraz terminowym nadawaniem przesyłek. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom rynku e-commerce oraz Państwa oczekiwaniom, tworzymy ofertę pozwalająca na wygodne zakupy z dostawą do domu lub punktu odbioru w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy.
Pokaż więcej
Filtruj
Kategorie
Marka
  • więcej
Kompozycja zapachowa
Rodzaj kosmetyku
  • więcej
Linia
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena produktu
Brak danych do wyświetlenia.
Nazwa firmy: Voronet Ilona Szukała
Adres: Kasztanowa 5, 62-070 Dąbrówka
NIP: 9720593375
E-mail: [email protected]
Telefon: 512768464

Polityka zwrotów

1. W przypadku niezgodności towaru z umową, prosimy Państwa o odesłanie reklamowanego produktu na adres: VORONET, 62-070 Dąbrówka, ul. Kasztanowa 5, tel. (+48) 512 768 464. Pismo określające wady oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązania można dołączyć do przesyłki lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected] 2. Podstawą do rozpatrzenia reklamacji jest kopia dowodu sprzedaży, który należy dołączyć do reklamowanego towaru. 3. Do przesłanej przez Państwa reklamacji dotyczącej usługi świadczonej drogą elektroniczną ustosunkujemy się w terminie do 14 dni od dnia jej otrzymania. 4. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji wartość zamówionych towarów zostanie zwrócona na wskazane przez Klienta konto w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym. Brak wskazania numeru bankowego spowoduje zwrot środków pieniężnych przekazem pocztowym na adres zamieszkania Klienta. Sklep internetowy Voronet pokryje także koszty przesyłki.

Adres zwrotów
Voronet
ul. Kasztanowa 5
62-070 Dąbrówka

Czas na zwrot towaru

14 dni
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.