SYMAG

Symag Sp. Z o.o. sp.k to firma która istnieje od 2012r. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek takich jak Toi-Toys, Llorens, Reig Musicales oraz Kukla Nova. W ofercie sklepu znajdują się również rowerki i asortyment produktów Milly Mally, drewniane zabawki Viga Toys, baseny i dmuchane zabawki do kąpieli Bestway. Nasze portfolio to szeroka oferta certyfikowanych zabawek dla dziecka w każdym wieku. Posiadamy wykwalifikowaną obsługę, która pomoże Państwu oraz doradzi podczas zakupów. Informacje o zamówieniu jak i przebiegu jego realizacji można uzyskać pod adresem mailowym [email protected] oraz telefonicznie: 538 475 555. Serdecznie zapraszamy do zakupów.
Pokaż więcej
Filtruj
Kategorie
Wiek
Marka
  • więcej
Rozmiar koła
Dostępność
Cena
Ocena produktu
Brak danych do wyświetlenia.
Nazwa firmy: Symag Sp. z o.o. Sp. K.
Adres: Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa
NIP: 7010695510
E-mail: [email protected]
Telefon: 53 84 75 555

Polityka zwrotów

Polityka zwrotów towarów zakupionych przy pomocy platformy internetowej empik.com w sklepie Symag. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy zakupu w terminie 14 dni kalendarzowych i obowiązek zwrotu towaru w ciągu kolejnych 14 dni kalendarzowych. Całkowity koszt zwrotu towaru odbywa się na koszt Konsumenta. Jednocześnie Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru produktu, jego cechy i funkcjonowania. Zgłoszenie o odstąpieniu od umowy odbywa się za pomocą zgłoszenia emailowego na adres [email protected] zawierającego imię i nazwisko, adres konsumenta oraz informację: Niniejszym oświadczam, iż wykorzystując uprawnienia wynikające z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827), z zachowaniem 14-dniowego terminu, odstępuję od zawartej w dniu .................. umowy dotyczącej zakupu .................................................................................................................................., doręczonego w dniu ..................... W odpowiedzi zwrotnej Konsument otrzyma adres do wysłania zwrotu oraz jego numer do umieszczenia na paczce. Zwrot płatności odbędzie się na konto Konsumenta w czasie 14 dni od otrzymania zwrotu towaru przez magazyn. Przelewu dokona operator płatności Dotpay.

Adres zwrotów
SYMAG
05-480 Karczew
ul. Częstochowska 41
z dopiskiem : ZWROT EMPIK.COM

Czas na zwrot towaru

14 dni
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.