Sempler

Działamy na polskim rynku od 2006 roku, w ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się wysokiej jakości elektronika użytkowa w atrakcyjnych cenach. Sempler.pl to wyłączny polski dystrybutor kamer sportowych SJCAM, sprzętu audio E'NOD oraz smart bandów IWOWN. W swojej ofercie posiadamy również wiele innych marek. Zajmujemy się dystrybucją sprawdzonych i niezawodnych zamienników drogiego sprzętu elektronicznego czołowych marek. Urządzenia, które Państwu proponujemy wyróżnia korzystny stosunek ceny do jakości. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową.
Pokaż więcej
Filtruj
Kategorie
Kategorie
Marka
Dostępność
Cena
Ocena produktu
Brak danych do wyświetlenia.
Nazwa firmy: AD Andrzej Drążkiewicz
Adres: os. Orła Białego 3, 61-251 Poznań
NIP: 7822310842
E-mail: [email protected]
Telefon: +48600542126

Polityka zwrotów

W sytuacji, gdy nie są Państwo zadowoleni z otrzymanego towaru prosimy o niezwłoczny kontakt. Państwa satysfakcja jest naszym pierwszorzędnym celem, więc w uzasadnionych przypadkach proponujemy wymianę przedmiotu lub zwrot kwoty za towar*, jeżeli wymiana nie jest fizycznie możliwa. Każdy zwrot lub wymiana musi być poprzedzony e-mailem z dokładna informacją odnośnie osoby kupującej i towaru. Podstawą zwrotu lub reklamacji jest paragon, który Klient musi odesłać wraz z odsyłanym produktem. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów, w przypadku sprzedaży konsumenckiej, z towaru zakupionego w naszym sklepie możesz zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany, rozpakowany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony czy naruszony (odnosi się to również do trwałych i nieodwracalnych zniszczeń lub uszkodzeń opakowania produktu, w tym folii na ekranach LCD). Towar należy odesłać do nas na swój koszt wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy kupna  (wzór do pobrania) i dowodem zakupu - paragon lub faktura** (prosimy o dołączanie wyłącznie kserokopii). Nie odpowiadamy za dołączane dokumenty. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem.   Adres do wysyłki zwracanych produktów: Sklep Sempler os. Orła Białego 3 61-251 Poznań E-mail serwisowy: [email protected] Serwis: 48 668-776-248 * Zwrot jest możliwy w momencie zakupów przez internet (na wysyłkę) i nie obowiązuje w przypadku odbioru osobistego w sklepie. ** Ustawa dotyczy konsumentów prywatnych i nie obejmuje przedsiębiorców. - polityka zwrotów Sprzedawcy: sposób i termin wykonania prawa odstąpienia od umowy (na podstawie art. 27 ustawy o prawach konsumenta z dn. 30 maja 2014) - adres, pod którym konsument może wysłać zwroty - adres poczty elektronicznej oraz telefon do osoby, która przeprowadzi zwrot; - koszty zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy, które ponosi konsument; w odniesieniu do umów zawieranych na odległość – kosztach zwrotu rzeczy, jeżeli ze względu na swój charakter rzeczy te nie mogą zostać w zwykłym trybie odesłane pocztą; -koszty dostawy

Adres zwrotów
Sklep Sempler
os. Orła Białego 3
61-251 Poznań

Czas na zwrot towaru

14 dni
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.