Otozegarki

Internetowy sklep z zegarkami www.otozegarki.pl to kilkanaście lat doświadczeń w handlu biżuterią, tanimi i drogimi zegarkami oraz urządzeniami elektronicznymi, przeniesione z sukcesem na pole Internetu. Jesteśmy filią 4 sklepów usytuowanych w Galeriach Handlowych na Śląsku. Doświadczenie w branży zegarmistrzowskiej oraz profesjonalizm świadczonych usług sprawiają, że grono naszych Klientów z dnia na dzień powiększa się. W skład asortymentu wchodzą zegarki bezpośrednio pochodzące od producentów. Ze znanych, dostępnych marek, proponujących tanie zegarki posiadamy w ofercie Casio, Timexa, Lorusa, a z firm oferujących drogie zegarki znajdziecie Państwo u nas Doxę, Bisseta, Atlantica, czy najmodniejsze marki takie jak Fossil, Diesel, Cluse, Daniel Wellington czy Michael Kors. Naszym klientom gwarantujemy najniższe ceny za najwyższą jakość oraz profesjonalizm. W ofercie naszego internetowego sklepu z zegarkami znajdziecie Państwo szeroką gamę tanich i drogich zegarków, znanej, markowej biżuterii i dodatków. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klientów - dlatego dbając o podnoszenie jakości naszych usług nie zapominamy o obniżaniu cen oraz stwarzaniu dogodnych warunków zakupu, dlatego nie zwlekaj - wszystkie zakupione towary błyskawicznie wysyłamy kurierem, dostawa w 24 godziny. Nasz internetowy sklep z zegarkami zdobywa co roku wyróżnienia w Rankingu Sklepów Internetowych.
Pokaż więcej
Filtruj
Kategorie
Marka
  • więcej
Kolor
Dostępność
Cena
Ocena produktu
Brak danych do wyświetlenia.
Nazwa firmy: Saxo Group sp. z o.o. sp.k.
Adres: ul. Zwycięstwa 52A, 44-100 Gliwice
NIP: 6312166831
E-mail: [email protected]
Telefon: 327299500

Polityka zwrotów

Każdy towar zakupiony w naszym Sklepie podlega prawu odstąpienia od umowy zawartej na odległość zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Specjalnie dla naszych Klientów, mając na celu ich zadowolenie, standardowy 14 dniowy okres na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny wydłużamy do 100 dni, bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w w/w ustawie w art. 33, art. 34. Po upływie 14 dni gwarantowanych przez Ustawę o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r. zwracany lub wymieniany produkt musi zostać odesłany w idealnym stanie, takim w jakim został przez nas wysłany, z oryginalnymi foliami, metkami, pudełkiem oraz wszystkimi dokumentami, które były załączone do przesyłki. W razie pytań skontaktuj się z nami . Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas: Otozegarki.pl PERFECT G. MATLĄG , J. PAWŁOWSKI S.C. ul. Zwycięstwa 52A/box 17, 44-100 GLIWICE [email protected] o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej http://www.otozegarki.pl/kontakt. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną). Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Dodatkowe informacje w Regulaminie Sklepu: www.otozegarki.pl/regulamin-a

Adres zwrotów
Saxo Group sp. z o.o. sp.k.
ul. Barlickiego 13 Oficyna I
44-100 GLIWICE

Czas na zwrot towaru

14 dni
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.