Oobrazy

W swojej ofercie posiadamy obrazy drukowane w 83 rozmiarach ponad 5000 wzorów. Wysoka jakość produktów, obsługi oraz szybki czas realizacji to nasze priorytety.
Pokaż więcej
Filtruj
Kategorie
Materiał
Marka
Seria
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena produktu
Brak danych do wyświetlenia.
Nazwa firmy: Paweł Radzik Inmani
Adres: Tadeusza Kościuszki 36, 38-300 Gorlice
NIP: 7381888611
E-mail: [email protected]
Telefon: 531 521 231

Polityka zwrotów

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas(oObrazy.pl Inmani Radzik Paweł, ul. Tadeusza Kościuszki 36, 38-300 Gorlice)o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Adres zwrotów
Inmani Radzik Paweł ul. Kościuszki 36, 38-300 Gorlice

Czas na zwrot towaru

14 dni
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.