BEMISIE

W naszym sklepie znaleźć mogą Państwo tylko nowe produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Na rynku Polskim działamy od ponad 10 lat. Większość produktów, które są w naszej ofercie importujemy głównie z krajów Unii Europejskiej. Za wyszukiwanie atrakcyjnych przedmiotów odpowiedzialnych jest kilkunastu agentów z ponad 12 krajów, którzy na bieżąco śledzą europejski rynek. Robiąc u nas zakupy, mogą być Państwo pewni, że cena jaką płacą za produkt jest niska i bez zbędnych marży jakie pobierają pośrednicy.
Pokaż więcej
Filtruj
Kategorie
Wiek
Marka
  • więcej
Kolor
Dostępność
Cena
Ocena produktu
Brak danych do wyświetlenia.
Nazwa firmy: Delta Line S.C.
Adres: ul. Okrętowa 95, 01-309 Warszawa
NIP: 5222967981
E-mail: [email protected]
Telefon: +48 22 350 75 01

Polityka zwrotów

ZWROT PRODUKTU – GWARANTOWANE 14 DNI NA ZWROT 1. Kupujący który zawarł umowę na odległość poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni od wydania rzeczy odstąpić od niej bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust.2 i art. 35 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827). Klient może odstąpić od umowy składając stosowne oświadczenie na piśmie-formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 w/w ustawy. 2. Delta Line s.c. umożliwia złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy drogą elektroniczną na adres [email protected] 3. Produkty zakupione w naszym sklepie wraz z formularzem odstąpienia umowy oraz paragonem należy odesłać na adres: Delta Line Serwis s.c. ul. Sienkiewicza 100B, 05-082 Stare Babice 4. Termin 14-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. 5. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 6. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu płatność za towar, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później, niż w ciągu 14 dni. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Pamiętaj: Zwrot rzeczy do sprzedawcy powinien nastąpić niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy. Produkt, w miarę możliwości powinien posiadać oryginalne opakowanie i być w stanie niezmienionym. Koszt zwrotu rzeczy ponosi konsument. Delta Line s.c. nie zwraca konsumentowi dodatkowych kosztów przesyłki, tj. innych niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Delta Line s.c Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem. Wyjątek: Informujemy, że w przypadku zawarcia Umowy sprzedaży jako firma/przedsiębiorca prawo odstępienia od umowy w ramach 14 dniowego zwrotu nie przysługuje. Kupując na firmową fakturę, potiwerdzają Państwo iż zakup miał bepośrednio związek z działalnością gospodarczą Ustawa z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz.U.z 24 czerwca 2014 r. poz.827 umożliwiająca odstąpienie od umowy zawartej na odległość jest ustwą konsumenką, regulującą stosunki pomiędzy przedsiębiorcą a Konsumentem, czyli osobą firzyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawadową. JAK PRZYGOTOWAĆ TOWAR DO ZWROTU (REKLAMACJI) 1.Spakuj i zabezpiecz towar w sposób uniemożliwiający jego uszkodzenie podczas transportu. 2. Dołącz formularz z opisem. 3. Dobrze zaklej przesyłkę. Oryginale opakowanie zabezpiecz dodatkową folią lub papierem. 4. Wyślij paczkę. 5. Czekaj na zwrot (rozpatrzenie reklamacji)

Adres zwrotów
Sienkiewicza 100B, 05-082 Stare Babice

Czas na zwrot towaru

14 dni
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.