Akyga

Akyga – marka, która dba o jakość Misją naszej marki jest dostarczanie wszechstronnej oraz profesjonalnej oferty na produkty związane z zasilaniem i rozbudową sprzętu elektroniki użytkowej. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na zdobycie doświadczenia, dzięki któremu możemy obecnie wypełniać naszą misję, dostarczając na rynek produkty najwyższej jakości. Nieustannie dbamy o ciągłe poszerzanie oferty, po to, by Akyga stała się synonimem kreatywnego podążania za rozwojem technologii cyfrowych i multimedialnych. Aktualnie nasze portfolio produktowe zawiera ok. 420 pozycji w ponad 20. grupach asortymentowych. Marka Akyga to również jedna z najszybciej obecnie rozwijających się marek na polskim rynku zasilaczy i obudów komputerowych. Dlaczego Akyga? • Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych, • Atrakcyjne ceny produktów o najwyższej jakości, • Połączenie funkcjonalności każdego produktu z oryginalnym stylem i estetyką wykonania, • Gwarancja niezawodnego działania, dzięki rygorystycznej kontroli jakości na każdym etapie produkcyjnym, • Sprawne i szybkie serwisowanie produktów, • Stałe poszerzanie oferty firmy o nowe produkty, • Dbałość o środowisko naturalne. Istotną częścią naszego rozwoju jest działanie w myśl rozwiązań proekologicznych. W tym celu utworzyliśmy wewnętrzną koncepcję GreenAkyga, która wspiera rozwój naszej marki, z uwzględnieniem ważnego aspektu ochrony środowiska naturalnego. PROSTO, ELEGANCKO, EKOLOGICZNIE to właśnie filozofia GreenAkyga
Pokaż więcej
Filtruj
Kategorie
Marka
Dostępność
Cena
Ocena produktu
Brak danych do wyświetlenia.
Nazwa firmy: Ropla computers Sp. z o.o.
Adres: Wrocławska 1C, 52-200 Suchy Dwór
NIP: 899-23-30-318
E-mail: 71 364 46 44

Polityka zwrotów

Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w przeciągu 14 dni (na podstawie art. 27 ustawy o prawach konsumenta z dn. 30 maja 2014). Odstąpienie od umowy może można zgłosić mailowo. Koszty związane ze zwrotem produktu ponosi klient.

Czas na zwrot towaru

14 dni
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.