Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Autor
Oprawa
Częstotliwość wydania
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Język
  • więcej
Kraj Wydania
  • więcej

Prasa o stylu życia

Kategoria prasa styl życia zawiera pozycje dla ludzi chcących być na bieżąco z trendami i poszukujących inspiracji dotyczących różnych dziedzin życia. Wywiady ze znanymi ludźmi, modne stylizacje, przegląd rynkowych nowości (od artykułów spożywczych, przez kosmetyki, po gadżety, książki i muzykę). Ponadto rekomendacje wydarzeń kulturalnych, propozycje urlopowych destynacji, porady dotyczące zdrowia i życia intymnego, przepisy kulinarne, aktualności z życia gwiazd – to popularne rubryki w czasopismach tego typu. Magazyny lifestylowe kierowane są głównie do kobiet, jednak znaleźć wśród nich można także tytułu dedykowane mężczyznom oraz czytelnikom obu płci, np. z dziedziny psychologii. Prasa dotycząca stylu życia to między innymi magazyny znane od pokoleń takie jak Przyjaciółka, Twój Styl, Poradnik Domowy.

Magazyny lifestylowe

Elegancko wydane czasopisma o stylu życia dla m.in. eleganckich ludzi. Dostarczają inspiracji do kreowania własnego stylu, zarówno w rozumieniu ubioru i urody, jak i wszelkich wyborów prowadzących do lepszego i ciekawszego życia. Są wśród nich tytuły takie jak Elle, Vougue, Claudia, Wysokie Obcasy, K MAG oraz wiele obcojęzycznych, m.in. Harper’s Bazaar, InStyle, Cosmopolitan, Playboy, Men’s Health, GQ.

Ludzie i życie gwiazd

Historie z życia mniej i bardziej znanych ludzi, m.in poruszające wydarzenia, plotki, sensacje. W kategorii tej znaleźć można czasopisma takie jak Życie na Gorąco, Na Żywo, Cienie i Blaski czy Z życia wzięte.

Poradniki

Czasopisma zawierające porady, przepisy i opinie ekspertów dotyczące m.in. zdrowia, urody, prawa, psychologii, macierzyństwa (np. Świat Kobiety, Dobre Rady, Olivia, Sens, Encyklopedia Zdrowia, Przepis na Zdrowie, Dobra Mama).

Wśród czasopism o stylu życia istnieje duża różnorodność, a każda pozycja zawiera wiele tematycznych rubryk. Jest to nie tylko lekka prasa kobieca, zawierająca plotki i informacje o bieżących trendach w modzie, ale też źródło inspirujących wywiadów i felietonów dla wymagających odbiorców. Przejrzyj ofertę i znajdź magazyn dla siebie.

więcej