Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
Częstotliwość wydania
Wydawca
  • więcej
Język
Kraj Wydania

Prasa fotograficzna

Prasa fotograficzna oprócz zdjęć od polskich oraz zagranicznych fotografów zawiera również wskazówki dla użytkowników sprzętu foto i wideo. Prasa fotograficzna skierowana jest między innymi do osób, które zawodowo zajmują się fotografią oraz fotografów-amatorów, a także innych osób, które chciałyby zaczerpnąć informacji z tej dziedziny.

Co można znaleźć w prasie fotograficznej?

Prasa fotograficzna zawiera między innymi zbiór porad dotyczących pracy fotografa, jak na przykład podpowiedzi w temacie różnych technik wykorzystywanych do uzyskania określonych efektów na zdjęciach. Na łamach prasy fotograficznej znaleźć można też na przykład testy aparatów fotograficznych oraz akcesoriów pomocnych w pracy fotografa czy tutoriale programów graficznych. Magazyny fotograficzne zamieszczają również wywiady z uznanymi postaciami ze środowiska fotograficznego, np. fotografami, którzy opowiadają o tajnikach swojej pracy. W gazetach fotograficznych można również znaleźć wiadomości na takie tematy, jak choćby relacje lub zapowiedzi wydarzeń fotograficznych.

Niektóre z magazynów fotograficznych umożliwiają czytelnikom publikację ich autorskich zdjęć. Czytelnicy mogą również brać udział w konkursach organizowanych na łamach niektórych gazet oraz w specjalnie przygotowanych warsztatach fotograficznych. 

Dostępne tytuły prasy fotograficznej

W sprzedaży dostępne są magazyny fotograficzne wydawane w postaci między innymi miesięczników, dwumiesięczników, półroczników, roczników oraz nieperiodyków. W naszej ofercie można znaleźć na przykład serie Fotografia Masterclass, Digital Camera i Fotokurier. Prasa fotograficzna dostępna jest w kilku językach, między innymi polskim, angielskim i niemieckim. 

Magazyn fotograficzny może stać się inspiracją lub jednym ze źródeł wiedzy zarówno dla początkującego adepta fotografii, jak i profesjonalisty. Zobacz, jaką ofertę prasy fotograficznej  przygotowaliśmy dla Ciebie.

więcej

Dowiedz się więcej o fotografii i nie tylko

Wszystkie artykuły