Wydawnictwo Lektorklett

Filtruj
Kategorie
Wybrani autorzy
  • więcej
Seria
  • więcej
Cena
Ocena

Lektorklett - podręczniki i książki

Wydawnictwo LektorKlett, obecnie działające pod nazwą Klett Polska, działa na polskim rynku wydawniczym od niemal trzech dekad. Jest znane szczególnie z serii książek i słowników Pons do nauki języków obcych, a także podręczników językowych dla uczniów i nauczycieli na każdym szczeblu edukacji.

Podręczniki Lektorklett do nauki języków obcych

Wydawnictwo Klett Polska ma swoim portfolio podręczniki do języka niemieckiego, angielskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i francuskiego dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Ma także książki i ćwiczenia do języka niemieckiego dla dla szkół branżowych i bogate materiały przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty i nowej matury z języka obcego nowożytnego.  Do książek i zeszytów ćwiczeń dołączone są często materiały online, uzupełniające i utrwalające materiał zawarty w podręczniku.

Zielona seria Pons – samokształcenie z wydawnictwem Klett

Pons to książki i słowniki, dzięki którym każdy może samodzielnie uczyć się języków obcych. To także błyskawiczne kursy językowe, rozmówki angielskie, niemiecki, hiszpańskie i inne, tablice gramatyczne i językowe kursy obrazkowe. To tylko niektóre propozycje Lektorklett dla tych, którzy chcą sami opanować podstawy języka obcego. 

Książki Lektroklett dla dzieci – Akademia Inteligentnego Malucha

Propozycje książkowe wydawnictwa Klett dla najmłodszych to seria „Bąbelki”, która zawiera życiowe historyjki dla dzieci w wieku 3-6 lat. Dzięki nim dzieci uczą się orientować w otaczającym ich świecie i znajdują odzwierciedlenie własnych przeżyć i zainteresowań. Seria książeczek o sześcioletniej Lenie to również propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym, które mogą obserwować bohaterkę w jej codziennych przygodach, kłopotach i radościach. Seria „IQ + EQ + CQ” to edukacyjne książki z ćwiczeniami rozwijającymi u maluchów inteligencję logiczną, inteligencję emocjonalną i kreatywność.

Chcesz nauczyć się języka niemieckiego lub innego języka obcego? A może szukasz podręcznika do szkoły podstawowej lub średniej? U nas znajdziesz bogaty wybór tytułów wydawnictwa LektorKlett – wszystko w zasięgu myszki!

więcej

Przeczytaj więcej o podręcznikach

Dowiedz się więcej!