Filtruj
Kategorie
Mój Empik
Sprzedawca
Marka
  • więcej
Kolor
Ocena
Cena (od-do)
Wyczyść filtry

Marka: talens usuń

Produkty Talens

Profesjonalne artykuły papiernicze od marki Talens

Podziwiasz wielkie dzieła najważniejszych malarzy ostatnich kilku stuleci? Zachwycasz się podczas każdej wizyty w muzeum? Zauważ, że malarze tacy jak Van Gogh korzystali z profesjonalnych materiałów malarskich do tworzenia swoich obrazów. Ty również możesz na nich bazować, dzięki szerokiej gamie produktów marki Talens. To nie tylko farby olejne, ale i cienkopisy, markery oraz flamastry wysokiej jakości.

Dlaczego warto wybrać markę Talens?

Farby olejne Talens zdecydowanie wyróżniają się na tle podobnych produktów. Są przeznaczone dla profesjonalistów, ale i dla amatorów, którzy chcieliby osiągać jeszcze lepsze efekty podczas zajęć plastycznych. Na empik.com oferujemy serię farb akrylowych Art Creation firmy Royal Talens skierowaną głównie do początkujących malarzy oraz do osób, które wysoko sobie cenią bardzo dobrą jakość artykułów malarskich.

Doskonała renoma farb marki Talens przemawia za ich zakupem. W gamie produktów tej firmy znajdziesz też serie do profesjonalnego użytku, o wspaniałej pigmentacji i szerokiej palecie kolorów. To farby światłoodporne, gęste, co pozwoli Ci na tworzenie ciekawych faktur na płótnach.  W naszej ofercie znajdziesz zarówno farby z serii Amsterdam Expert, jak i Standard marki Talens.

Wyposażenie ucznia do szkoły

Nie tylko malarze skorzystają z artykułów papierniczych marki Talens. Firma ta produkuje też cienkopisy, markery czy flamastry, które sprawdzą się podczas zajęć plastycznych i technicznych. To produkty dla osób kreatywnych, które mają wyobraźnię i lubią bawić się kolorami. Dla początkujących malarzy – uczniów różnych szkół, dostępne są na empik.com farby akrylowe, olejne i wodne Talens. Na podkreślenie zasługuje fakt, że praca z farbami akwarelowymi Talens Van Gogh jest bezpieczna nawet dla małych dzieci, ponieważ użyte do ich produkcji pigmenty nie zawierają metali ciężkich.

więcej