Legia Warszawa

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Dla kogo
Marka
  • więcej
Seria
Licencja
Materiał
  • więcej
Kolor
Dostępność
Ocena
Cena (od-do)

Artykuły Legia Warszawa

Jesteś zagorzałem fanem klubu sportowego Legia Warszawa? A może Twoje dziecko z zapałem ogląda wszystkie mecze tej drużyny? Masz okazję kupić szczególne gadżety Legii Warszawy w naszym sklepie. Oferujemy szeroki wybór artykułów szkolnych i papierniczych z logo tego klubu i w kolorystyce, która zachwyci każdego kibica drużyny z Łazienkowskiej.

Utytułowany klub sportowy

Historia klubu piłkarskiego Legia Warszawa rozpoczyna się już w 1916 roku. Piłkarze z dumą nosili na piersiach znak „L” w kółku, który stał się symbolem warszawskiej Legii. Wielokrotnie drużyna ta sięgała po najwyższe laury w krajowej piłce nożnej. Była mistrzem Polski aż 14 razy, co jest absolutnym rekordem. Ostatni raz legioniści wygrali rozgrywki mistrzowskie w 2020 roku. Jednocześnie drużyna ta na swoim koncie ma 19 Pucharów Polski, 4 Superpuchary i jeden Puchar Ligi.

Zespół ma wielu fanów w całym kraju – być może właśnie i Ty nim jesteś. Utożsamiasz się z legionistami i chętnie oglądasz mecze – na stadionie i w telewizji? Właśnie dla takich klientów jak Ty przygotowaliśmy na empik.com szeroki wybór artykułów papierniczych i akcesoriów z logo Legii Warszawa.

Dla uczniów i nie tylko

Plecaki Legia Warszawa czy torby sportowe z logo Legii będą znakomitym uzupełnieniem stroju, a przy tym wygodnie będzie Ci w nich nosić książki czy ubrania na treningi i zawody piłkarskie. Estetyczne piórniki czy saszetki na ramię to dodatki, które pozwolą wyróżnić się kibicowi na tle innych dzieci. Mamy też coś dla najmłodszych – w kategorii Legia dla dzieci znajdziesz akcesoria z logo tej drużyny.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o swojej ukochanym klubie piłkarskim? Sięgnij po dostępną w naszej ofercie książkę o Legii Warszawa.

więcej