logo Empik Music

logo Empik Music

Czy posiadasz kod promocyjny na abonament w Empik Music?

Wykorzystaj swój kod na Empik Music
Wprowadź otrzymany kod

Kod nie powinien zawierać spacji.

Kod jest nieprawidłowy, wykorzystany lub przeznaczony tylko dla nowych użytkowników

Prosimy o zaznaczenie captchy

miejsce pod captcha

Jak wykorzystać kod?

 1. Wpisz kod, który posiadasz.

 2. Zaloguj się lub zarejestruj w Empik.

 3. Jeśli jest to wymagane, podaj dane do płatności.

 4. Pobierz aplikację Empik Music na system iOS lub Android.

Ciesz się najlepszą muzyką z Empik Music!

Twoja ulubiona muzykabez ograniczeń

Pobierz aplikację i ciesz się milionami utworów, playlist i podcastów

 • google play
 • app store
 • app gallery

Często zadawane pytania

 • Wejdź na stronę empik.com/music/kod, wpisz kod, który otrzymałeś, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami.

 • Tak, konto Empik jest niezbędne do skorzystania z promocji. Za jego pomocą będziesz logował się do aplikacji Empik Music.

  Pierwszym krokiem podczas aktywacji kodu zasilającego jest właśnie logowanie/rejestracja nowego konta.

 • To zależy od tego, jaki rodzaj kodu zasilającego uzyskałeś. Większość kodów wymaga podpięcia karty płatniczej. Część natomiast, jak np. kody rozdawane podczas akcji promocyjnych z innymi markami, nie.

  Jeśli nie wiesz, czy Twój kod wymaga podpięcia karty, podczas procesu aktywacji przekonasz się, czy karta jest wymagana. Pamiętaj – zarówno proces aktywacji, jak i sam abonament Empik Music, możesz przerwać i anulować w dowolnym momencie.

 • To zależy od kodu zasilającego, który otrzymałeś. Większość kodów zasilających aktywuje 30-dniowy dostęp do abonamentu Empik Music. Jednakże są również kody 60-, a nawet 90-dniowe.

  Jeśli nie zostałeś poinformowany wcześniej, podczas procesu aktywacji kodu dowiesz się, do kiedy Twój darmowy dostęp będzie ważny.

 • Każdy kod zasilający ma swoją datę ważności, która podawana jest wraz z kodem. Po przekroczeniu daty ważności kod staje się nieaktywny i niemożliwe jest jego aktywowanie.

 • Przez okres, jaki zostanie aktywowany danym kodem zasilającym, nie zostanie pobrana żadna opłata. Przykładowo, jeśli skorzystałeś z kodu aktywującego dostęp na 30 dni i podpiąłeś kartę płatniczą, opłata zostanie pobrana po zakończeniu okresu darmowego, tj. 31 dnia od aktywacji kodu

  Jeśli podczas aktywacji kodu nie podpinałeś karty, abonament wygaśnie, a z Twojego konta nie zostanie pobrana żadna opłata.

  Podczas aktywacji kodu i podpinania karty płatniczej pobierany jest testowo 1 zł, aby sprawdzić, czy karta jest prawidłowa. Pobrany 1 zł zostaje niemal od razu zwrócony na Twoje konto.

 • Z abonamentu możesz zrezygnować w dowolnym momencie – na stronie empik.com lub w Twoim koncie w aplikacji mobilnej. Pamiętaj jednak, że jeśli uruchomiłeś abonament za pomocą kodu zasilającego wymagającego podpięcia karty, Twój dostęp do abonamentuwygaśnie od razu po anulacji.

 • To może oznaczać, że data ważności kodu zasilającego wygasła lub też kod przeznaczony jest dla użytkowników, którzy nigdy nie korzystali z abonamentu w aplikacji Empik Music.