Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Nowości
Format
Producent
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Cyfrowe gry zręcznościowe na PC

Platformery, slashery i bijatyki kojarzą się często z konsolami, ale te gatunki mają również silną reprezentację na komputerach. Między innymi dzięki dostępności padów działających pod Windowsem można cieszyć się walką na ekranie. W naszym asortymencie znajdują się cyfrowe gry zręcznościowe na PC na takie platformy, jak Steam, EA App. Czy Uplay.

Różnorodne cyfrowe gry zręcznościowe na PC

Do gier zręcznościowych można zaliczyć kilka gatunków, a jednym z flagowych przedstawicieli są tzw. gry platformowe. Platformówki mają silną reprezentację na pecetach, choć początkowo były zarezerwowane dla konsol. Z komputerów wywodzi się marka „Rayman”, a wraz z remake'ami na PC trafiły gry, których bohaterami są Crash Bandicoot i Spyro. Wszystkie odsłony serii „LEGO” posiadają swoje pecetowe wersje i stanowią ciekawe połączenie gier platformowych i przygodowych. Miłośnicy bijatyk mogą się cieszyć kolejnymi odsłonami „Mortal Kombat” czy „SoulCalibur”.

Cyfrowe gry zręcznościowe na komputery PC to również tytuły nastawione na akcję, w których system walki lub mechanika poruszania się wymaga odpowiedniego zaangażowania gracza. Przykładem może być marka „Assassin's Creed” słynąca z parkour'owego poruszania się po świecie przedstawionym. Do kategorii zręcznościówek na PC można zaliczyć także tytuły wyścigowe z nierealistycznym modelem jazdy i nastawieniem na efektowną jazdę.

Zalety cyfrowych gier zręcznościowych na PC

Gry zręcznościowe na komputerach zyskały na popularności dzięki rozwojowi akcesoriów gamingowych. Nowoczesne klawiatury dla graczy oraz pady współpracujące z Windowsem pozwalają komfortowo i precyzyjnie kontrolować postaci w grach zręcznościowych. Zaletą wydań pecetowych jest możliwość wykorzystania w pełni podzespołów komputera. Te pozwalają na uzyskanie wyższych rozdzielczości obrazu, czy rozbudowanych efektów graficznych. W przypadku gier zręcznościowych dużą zaletą jest możliwość odblokowania ilości FPS, czyli klatek na sekundę. Większa płynność gry nie tylko zwiększa komfort rozgrywki, ale także pozwala na osiąganie lepszych rezultatów.

Przejrzyj nasz asortyment cyfrowych gier zręcznościowych PC. Wybierz interesujący tytuł i ciesz się zabawą sprawdzającą refleks.

więcej