Rodzina do kina

W kinach sieci Multikino dzięki ofercie rodzinnej Rodzina do kina opiekunowie płacą za bilet tyle co dziecko, a dodatkowo otrzymują 20% zniżki na wszystkie zakupy w kinowych barach, w tym również na zakupy zabawek w Multishopie. Dodatkowo użytkownicy, którzy zarejestrowali kartę on-line i udzielili zgody marketingowej, mogą zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. Każdy kupiony bilet z kartą to 1 punkt. Wystarczy zebrać 5 punktów, żeby odebrać zestaw gratis. Natomiast 10 punktów można wymienić na bilet gratis. Lista aktualnych nagród znajduje się na stronie www.multikino.pl/rodzina. Kartę Rodzina do Kina można nabyć w kasach kin lub przy zakupie biletów na film przez stronę www.multikino.pl. Karta jest ważna przez rok od daty zakupu. Obowiązuje na wszystkie filmy poniżej 18. roku życia oraz Poranki Filmowe. Aby korzystać z jej profitów, na seans do Multikina muszą wybrać się minimum dwie osoby, tj. jeden rodzic i jedno dziecko. Maksymalnie z karty może skorzystać 7-osobowa rodzina (dwoje dorosłych i pięcioro dzieci). Dziecko nie może mieć ukończonych 18 lat. Szczegóły oferty Rodzina do Kina zostały opisane w regulaminie oraz na stronie Multikina: www.multikino.pl/rodzina.

Playmobil
Toy Story 4
Mega Środy

Głodni filmowych wrażeń? Wpadajcie do Multikina! W każdą środę macie szansę obejrzeć najbardziej oczekiwane premiery, a także pokazy przedpremierowe w specjalnej cenie 15,90 zł. Beż żadnych dodatkowych warunków. Nie musicie wysyłać SMS-ów, kupować określonej liczby biletów czy ograniczać się do jednego wybranego seansu.

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.