Wiedzieć, że Twoje zakupy mogą zmienić życie innych:
bezcenneTM

Mastercard® i World Food Programme pomagają dzieciom w Afryce.

Wizyta w Empiku to świetna okazja, by kupić dziecku wszystko, czego może potrzebować w nadchodzącym roku szkolnym, i jednocześnie pomóc innym dzieciom. W tym roku to właśnie Empik został partnerem akcji, która udowadnia, że z Polski do Rwandy nie jest tak daleko!

Gdy płacisz kartami Mastercard® i Maestro® w sieci Empik, sponsorujesz obiad uczniowi szkoły w Rwandzie. Każda transakcja to jeden posiłek!

Akcja wspiera World Food Programme – wspólny projekt Mastercard i Organizacji Narodów Zjednoczonych, powołany w 2012 roku do walki z problemem głodu na świecie. W 2017 roku możesz wesprzeć projekt, robiąc zakupy w sieci salonów Empik oraz na stronie empik.com.

Za każdą transakcję kartą Mastercard lub Maestro przekażemy równowartość jednego obiadu (0,20 euro) na rzecz World Food Programme w maksymalnej wysokości 750 000 euro z każdego z krajów uczestniczących w akcji. WFP nie wspiera żadnych produktów ani usług.

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.