Filtruj
Kategorie
Elementy w komplecie
  • więcej
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Zwieger

Zwieger to polski producent wysokiej jakości sprzętów do gotowania oraz akcesoriów do kuchni i jadalni. Marka obecnie jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się w swoim segmencie. Jej ambasadorem został popularny w Polsce, francuski restaurator Michel Moran, znany m.in. z takich programów jak MasterChef czy Doradca Smaku.

W ofercie marki znajdują się wysokiej jakości naczynia do gotowania takie, jak garnki i patelnie, a także elementy zastawy stołowej oraz akcesoria kuchenne, np. noże, sztućce, ostrzałki, deski robocze, łopatki i moździerze.

Zwieger to marka doceniona przez konsumentów, o czym świadczą liczne nagrody. Firma otrzymała m.in. Laur Konsumenta za Odkrycie Roku 2017, Laur Klienta za bycie Liderem XV-lecia 2004-2019 oraz Laur Klienta za Top Markę 2020.

Garnki Zwieger

Jednym z czołowych produktów marki Zwieger garnki wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Producent oferuje produkty z kilku linii, w rozmaitych kształtach, rozmiarach oraz dopasowane do różnych zastosowań w kuchni.

Wszystkie produkty zostały wyposażone w powłokę zapobiegającą przywieraniu potraw, która jest odporna na zarysowania, odkształcenia i zmiany temperatur. Linia garnków Forte z grubym trójwarstwowym dnem i dyskiem aluminiowym została zaprojektowana tak, aby równomiernie rozprowadzać ciepło, gwarantując energooszczędne gotowanie. Garnki Zwieger zostały także wyposażone w wygodne i mocne uchwyty oraz wewnętrzną podziałkę, ułatwiającą precyzyjne gotowanie. Można je stosować na każdego rodzaju kuchni, w tym także na indukcji.

Oprócz klasycznych naczyń do gotowania w asortymencie firmy można znaleźć wielofunkcyjne produkty marki Zwieger. Garnki te przystosowane są nie tylko do gotowania, ale też smażenia czy zapiekania.

Patelnie Zwieger

Wśród patelni Zwieger można znaleźć naczynia pokryte żelową, nieprzywierającą powłoką lub niezwykle odporną, czterowarstwową, chropowatą. Dzięki temu zachowują swoją trwałość i odporność nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Patelnie Zwieger są lekkie, odporne na zarysowania i wyposażone w wygodne uchwyty nieprzewodzące ciepła oraz ułatwiające obsługę naczyń podczas gotowania. Sprzęty przystosowane są do używania na kuchniach indukcyjnych, doskonale przewodzą i akumulują ciepło, zapewniając optymalny proces obróbki.

Producent oferuje także produkty pochodzące z recyklingu, wolne od wszelkiego rodzaju szkodliwych i toksycznych związków oraz metali ciężkich. Niektóre patelnie Zwieger nadają się także do zapiekania w piekarniku i są odporne na działanie bardzo wysokich temperatur, nawet do 240 stopni.

Artykuły Zwieger doskonale sprawdzają się zarówno w domowej kuchni, a ze względu na bardzo wysoką jakość i trwałość, chętnie są także wybierane do lokali gastronomicznych, restauracji i hoteli.

więcej