Whirlpool

Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Whirlpool

Whirlpool to amerykańska marka sprzętu AGD. Od wielu lat producent kojarzony jest z solidnością, energooszczędnością i innowacyjnością. Zajmuje się produkcją i dystrybucją między innymi lodówek, pralek, mikrofalówek i zmywarek.

Historia firmy Whirlpool

Firma Whirlpool założona została w 1911 roku przez Lou Uptona, a także jego brata i wujka. Do 1949 roku firma działała pod nazwą Upton Machine Company. W 1960 roku podpisała kontrakt z rządem Stanów Zjednoczonych na stworzenie pierwszej na świecie kuchni kosmicznej. W 2014 roku producent ten przejął znaną włoską firmę Indesit.

Obecnie siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Benton Harbor, a produkcja odbywa się w fabrykach na całym świecie, między innymi w USA, Polsce, RPA, Rosji, Brazylii, Meksyku, Wielkiej Brytanii, Turcji czy Indiach.

Lodówki Whirlpool

Do najpopularniejszego sprzętu firmy Whirlpool należą lodówki. Są to nowoczesne urządzenia z systemem sterowania elektronicznego. Amerykański producent wyposaża najnowsze modele w czujniki 6-ty zmysł. Automatycznie dostosowują one temperaturę wewnątrz chłodziarki, aby zostały zachowane optymalne warunki do przechowywania żywności. Temperatura zmienia się na przykład po otwarciu drzwi czy włożeniu nowych produktów.

Każda lodówka Whirlpool jest oświetlana za pomocą świateł LED, co pozwala szybko odnaleźć potrzebne artykuły. Urządzenia tej marki mają wysoką klasę energooszczędności, dzięki czemu można oszczędzać na rachunkach za prąd. Niektóre modele są wyposażone w funkcję LessFrost, która pozwala uniknąć gromadzenia się lodu we wnętrzu lodówki.

Mikrofalówki Whirlpool

Whirlpool oferuje również mikrofalówki do zabudowy, które umożliwiają szybkie podgrzanie różnego rodzaju potraw. Dzięki trybowi Jet Start trwa to bardzo krótko, ponieważ już po 30 sekundach urządzenie osiąga maksymalną temperaturę.

Można również użyć funkcji podtrzymywania ciepła, aby danie nie przestygło i zachowało świeżość nawet po upływie 4 godzin. Mikrofalówki Whirlpool pomagają ponadto w przygotowywaniu wypieków, gdyż można w nich umieścić drożdże lub ciasto do szybkiego wyrośnięcia.

Zmywarki Whirlpool

Whirlpool to także producent wydajnych i energooszczędnych zmywarek. Można przy ich użyciu zmywać naczynia bez mycia wstępnego, co przekłada się na spore oszczędności na zużyciu wody i prądu.

Zintegrowany panel sterowania pozwala wygodnie ustawić pożądany tryb pracy. Zmywarki Whirlpool wyróżniają się także sporą przestrzenią użytkową, którą zwiększają dodatkowe kosze na naczynia – również o nietypowym kształcie. Sprawdź, jak wiele produktów AGD marki Whirlpool znajduje się w naszym asortymencie. Znajdź pośród nich sprzęt odpowiedni do twojej kuchni.

więcej