Uzdrovisco

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Pojemność
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Uzdrovisco

Uzdrovisco to polskie, roślinne kosmetyki naturalne najwyższej jakości. Marka została założona przez panią Monikę Spinek, która obecnie jest CEO firmy współprowadzonej z innymi paniami, odpowiedzialnymi za zarządzanie najważniejszymi działami przedsiębiorstwa. Filozofią marki Uzdrovisco jest połączenie tradycyjnego ziołolecznictwa z naukową, farmaceutyczną precyzją i badaniami. Uzdrovisco są odpowiednie dla wegan, nietestowane na zwierzętach i przygotowane w zgodzie z surowymi normami o naturalności ISO.

Naturalne kosmetyki marki Uzdrovisco
Kosmetyki Uzdrovisco zawierają wyciągi roślinne w wysokich dawkach – aż do 99,9% składników pochodzenia naturalnego. Większość naturalnych składników posiada ekologiczne certyfikaty ECOCERT lub COSMOS. Firma deklaruje działanie z poszanowaniem środowiska naturalnego i nie testuje swoich kosmetyków na zwierzętach, w trosce o dobrostan zwierząt i bycie cruelty-free.
Pielęgnacja twarzy z marką Uzdrovisco

Kosmetyki Uzdrovisco to przede wszystkim kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Wśród nich jest poranny krem z czarnego tulipana, całodniowy krem nawilżająco-naprawczy, odżywczy i na ładną cerę, serum pod oczy i serum do twarzy, wiele rodzajów skoncentrowanych esencji olejowych i masek do twarzy.

Oprócz tego Uzdrovisco oferuje kosmetyki do oczyszczania i tonizowania skóry – peelingi, olejowy balsam do demakijażu oczu, tonik aktywny i piankę oczyszczającą.

Ziołowe tradycje dla komfortu skóry

Twórczynie marki Uzdrovisco czerpią z wielowiekowej tradycji zielarstwa i ziołolecznictwa, wykorzystującego bogactwo roślinnych składników prozdrowotnych. Jednak na tym nie poprzestają – łączą tradycje z nowoczesną nauką.

Ekstrakty roślinne stosowane do produkcji kosmetyków są standaryzowane na zawartość składników aktywnych, podobnie jak podczas przygotowywania nowoczesnych leków ziołowych. Pozwala to zachować powtarzalność każdej partii i stałą efektywność kosmetyków. Działanie każdego składnika jest potwierdzone badaniami kosmetologicznymi.

Uzdrovisco Roślinnie Aktywne

Kosmetyki Uzdrovisco Roślinnie Aktywne są oparte na składnikach w tradycyjny sposób pozyskanych z roślin: standaryzowanych naparach i wyciągach. Jednak o aktywnym działaniu preparatu decyduje również stężenie – podobnie, jak truciznę, dawka czyni także lekarstwo. Cechą wyróżniającą kosmetyki Uzdrovisco na tle konkurencji jest wysoka zawartość dobroczynnych roślinnych składników, stanowiąca 100% dawki zalecanej, która gwarantuje aktywne działanie gotowego produktu.

więcej