Tega baby

Tega Baby

 

Tega Baby to polska firma założona w 1990 roku zajmująca się produkcją i sprzedażą artykułów oraz tekstyliów dla niemowląt i małych dzieci. Oferowane przez markę produkty odznaczają się wysoką jakością wykonania i użytych materiałów oraz nowoczesnym, przyjaznym dziecku wzornictwem. W asortymencie marki dostępne są m.in. wanienki do kąpieli, nocniki, podnóżki, nakładki sedesowe, leżaczki do kąpieli, przewijaki, kocyki i okrycia kąpielowe. 

Wanienki Tega Baby

Sztandarowym produktem Tega Baby są plastikowe wanienki przeznaczone do kąpania niemowląt. Firma oferuje różne wzory, odpowiednie zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Wanienki Tega Baby są funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Cechują się dobrym wyprofilowaniem i anatomicznym kształtem dopasowanym do budowy ciała niemowlęcia. Wykonane z wysokiej jakości nietoksycznego plastiku posiadającego certyfikat TÜV Rheinland, wanienki Tega Baby dostępne są w różnych rozmiarach.

Modele z odpływem posiadają korek, dzięki któremu w prosty sposób można wylać wodę po kąpieli. Dostępne są także wanienki Tega Baby ze stelażem, który pozwala na zorganizowanie miejsca kąpieli w dowolnym pomieszczeniu. 

Nocniki, nakładki i podnóżki Tega Baby

Nocniki i podnóżki dostępne są w wielu kolorach i kształtach. Wyposażone w antypoślizgowe podstawy nie przesuwają się po podłodze i zapewniają maluchowi bezpieczeństwo. Wyprofilowany i ergonomiczny kształt nocników i nakładek sedesowych umożliwiają dziecku komfortowe użytkowanie i wspierają je w nauce samodzielnego korzystania z toalety. Firma proponuje także nocniki z pozytywką Tega Baby, które po wykonaniu przez dziecko pożądanego działania odgrywają przyjemną melodię zachęcającą malucha do postępów w odpieluchowaniu. Podnóżki Tega Baby pomagają dziecku w codziennej nauce samodzielności, np. podczas mycia rąk lub sięgania po przedmioty umieszczone poza jego zasięgiem. Pokryte są antypoślizgową, gumową powierzchnią, która zapewnia maluchowi stabilność i bezpieczeństwo oraz niweluje ryzyko poślizgnięcia i upadku. 

Szukasz wanienki do kąpieli i innych akcesoriów dla twojego dziecka? Sprawdź produkty marki Tega Baby i skompletuj wyprawkę!

więcej
Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena