Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Kolor
Sprzedawca
Ocena
Cena

Soke

Soke jest producentem hulajnóg oraz części i akcesoriów do nich. W ofercie firmy odnaleźć można hulajnogi miejskie oraz wyczynowe, skierowane zarówno do użytkowników dorosłych, jak i do dzieci. Jednym z celów firmy jest dostarczenie na rynek sprzętów, dzięki którym każdy będzie mógł rozpocząć swoją przygodę z jazdą na hulajnodze lub efektywnie rozwijać posiadane już umiejętności.

Hulajnoga wyczynowa Soke i hulajnoga miejska

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów marki są hulajnogi wyczynowe Soke, zaprojektowane z myślą zarówno o osobach, które rozpoczynają swoją przygodę z ewolucjami na hulajnodze, jak i tych, którzy pierwsze kroki w tym zakresie już dawno mają za sobą. Cechami charakterystycznymi hulajnóg wyczynowych Soke jest wysoka jakość materiałów użytych do ich produkcji oraz zastosowanie nowoczesnych technologii.  Połączenie tych dwóch elementów gwarantuje dużą wytrzymałość sprzętu, także podczas wykonywania nawet najbardziej obciążających go tricków. W ofercie marki znalazła się także miejska hulajnoga Soke, wyposażona w system regulacji kierownicy, duże kółka oraz podwójny hamulec — przedni i tylny. Dodatkowo miejskie hulajnogi Soke są w pełni składane, dzięki czemu, po złożeniu można je ze sobą zabrać np. do biura lub do środków komunikacji miejskiej.

Kaski Soke

Kaski Soke to jeden z podstawowych elementów wyposażenia, jaki producent przygotował dla wszystkich miłośników jazdy na hulajnodze. Wykonane z wyjątkowo lekkich i jednocześnie bardzo wytrzymałych materiałów kaski, stanowią bardzo dobrą ochronę przed ewentualnymi konsekwencjami upadków lub uderzeń, co potwierdza norma TS EN 1078. Kaski Soke wyposażono także w system intuicyjnej regulacji, umożliwiający dobre dopasowanie kasku do głowy oraz system wydajnej wentylacji, zapobiegający przegrzewaniu i przepoceniu głowy.

Akcesoria do hulajnogi Soke

W ofercie producenta znajdują się także wysokiej jakości akcesoria oraz części do hulajnóg, takie jak gripy, czyli uchwyty zakładane na kierownicę, zapasowe kółka i hamulce do hulajnóg oraz kierownice T-Bar. Wszystkim użytkownikom hulajnóg Soke, producent oferuje także szeroki wybór wymiennych papierów ściernych, występujących nie tylko w różnych rozmiarach, ale również w wielu różnych wzorach i kolorach. Dzięki nim każdy ma możliwość dostosować wygląd hulajnogi do swoich indywidualnych oczekiwań estetycznych, a każdorazowa wymiana papieru daje szansę na całkowitą zmianę wizualną swojego sprzętu.

Sprawdź naszą ofertę marki Soke i wybierz z niej sprzęt i akcesoria, z którymi rozpoczniesz lub będziesz rozwijał swoją przygodę z jazdą na hulajnodze.

więcej