Smart Trike

Filtruj
Kategorie
Wiek
Płeć
Seria
Cena
Ocena klientów

Smart Trike

Smart Trike to amerykański producent pojazdów dla dzieci – hulajnóg, składanych rowerków biegowych oraz nowatorskich konstrukcji, które stanowią połączenie wózka w rowerkiem trójkołowym. W asortymencie tej marki znajdują się również inne artykuły, w tym kaski, trampoliny czy plecaki dziecięce. Produkty Smart Trike są dystrybuowane w przeszło 80 państwach świata.

Rowerki trójkołowe Smart Trike

Marka Smart Trike słynie zwłaszcza ze swoich innowacyjnych rowerków trójkołowych. Są to składane pojazdy, które rosną razem z dzieckiem. Dzięki temu rowerek może być dopasowywany do poszczególnych etapów w jego rozwoju. Rowerki trójkołowe Smart Trike w pierwszych miesiącach życia maluszka mogą służyć jako wózek spacerowy. Obracane siedzisko pozwala skierować dziecko przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Następnie można zamontować antypoślizgowe pedały, aby malec mógł uczyć się samodzielnej jazdy.

Trójkołowe rowerki są wyposażone w technologię Touch Steering. Polega ona na tym, że kierownica pojazdu skręca po jej delikatnym dotknięciu przez rodzica. Może on bez trudu prowadzić rowerek jedną ręką, bez używania nadmiernej siły.

Rowerki składane Smart Trike zapewniają dziecku wysoki komfort jazdy dzięki tapicerowanemu siedzisku z odchylanym oparciem oraz obecnością zagłówka. Bezpieczeństwo zapewniają natomiast 5-punktowe szelki, hamulec nożny na oba koła czy budka z ochroną przeciwko promieniom słonecznym UV.

Składane rowerki biegowe Smart Trike

W naszym asortymencie znajdują się również składane rowerki biegowe Smart Trike. Można je składać i rozkładać bez użycia narzędzi, co umożliwia system „klik”. Rowerek po złożeniu zajmuje mało miejsca – pozwala to z łatwością przechowywać go w niedużych pomieszczeniach. Pojazdy tego typu pomagają dziecku rozwijać umiejętności manualne i motoryczne, niezbędne do samodzielnej jazdy na rowerze, a także budować pewność siebie.

Rowerki Smart Trike mają ergonomiczną kierownicę wyścigową, która dla zwiększenia komfortu jazdy została pokryta miękką pianką. Niskie osadzenie siodełka sprzyja utrzymywaniu równowagi, a koła z pianki EVA zapewniają cichą jazdę i są odporne na uszkodzenia.

Hulajnogi Smart Trike

Oferta amerykańskiego producenta obejmuje także hulajnogi Smart Trike. Są one wyposażone w system T-Lock, dzięki któremu rodzic może zablokować kierownicę, aby możliwa była jedynie jazda na wprost. Kiedy dziecko nabierze wprawy i pewności siebie, blokadę będzie można łatwo zdjąć.

Każda hulajnoga Smart Trike ma hamulec nożny, zwiększający bezpieczeństwo, a także świecące kółka LED, które poprawiają widoczność dziecka na drodze. Koła te są zarazem amortyzowane, co umożliwia jazdę w trudnym terenie.

Zapoznaj się dokładniej z naszym asortymentem produktów marki Smart Trike i dowiedz się więcej na temat technologii stosowanych przez tego producenta.

więcej