Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Płeć
Seria
Producent
Cena
Ocena klientów

Europejskie resoraki Siku

Wydawałoby się, że dominujące od lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku, amerykańskie modele samochodów to prawdziwy prekursor w strefie zabawek. Nic bardziej mylnego, gdyż Europa również ma swoją markę, która dorównuje zachodnim gigantom. Niemiecka firma Siku, wytwarzanie miniaturowych pojazdów rozpoczęła już w latach pięćdziesiątych. Choć wcześniej zaczynała od tworzenia plastikowych figurek m.in. zwierząt, po sukcesie tych działań rozpoczęła produkcję swoich pierwszych aut, które cieszą się obecnie dużą popularnością.

Produkty o różnej tematyce

Jednakże asortyment Siku od początku działalności nie opiera się wyłącznie na samochodach osobowych. W ofercie są dostępne również pojazdy terenowe, sprzęt rolniczy, wozy strażackie, a także samoloty. Charakterystyczną cechą marki jest nieustannie  swoista dbałość o szczegóły i wysoka jakość wykonania. Po latach ewolucji pojawiły się również rozmaite ciężarówki oraz nałożono większy nacisk na produkcję traktorów i kombajnów.

Warto wspomnieć, że Siku to producent bardzo ceniony przez pasjonatów wszelkich makiet lub dioram. Przyczyną tego jest przystępna cena i obszerny asortyment oferujący realistyczne modele oraz dokładnie wykonane akcesoria. W związku z tym makiety są urozmaicane, za pomocą czego zyskują więcej realizmu. Dużym zainteresowaniem cieszą się produkty o tematyce rolniczej, dzięki umowom z firmami oferującymi tego typu sprzęt, modele traktorków i maszyn marki Siku, zyskały popularność, są jednymi z najlepiej zaawansowanych.

Obszerny i przystępny asortyment

W sprzedaży dostępnych jest wiele produktów marki Siku, zaczynając od modeli samochodów osobowych i radiowozów, poprzez miniaturowe autobusy i pojazdy logistyczne, kończąc na obszernej ofercie sprzętu budowlanego i rolniczego. Produkty najczęściej pojawiają się w pojedynczych opakowaniach, ale dostępne są również zestawy zawierające kilka egzemplarzy. Często są to pakiety tematyczne, które umożliwiają dziecku, jak i pasjonatowi modelarstwa wczucie się i odtwarzanie konkretnych scen.

Co ciekawe, marka ma również bardziej niekonwencjonalne modele, czego doskonałym przykładem jest zdalnie sterowana pszczoła. Pasjonaci modelarstwa i realistycznych scen podczas zabawy, również będą zaskoczeni, gdyż mogą zakupić elementy imitujące ładunek idealnie współgrające z asortymentem o tematyce rolniczej czy budowlanej. Warto wspomnieć, że użytkowanie można urozmaicić, wykorzystując do tego wodę, gdyż w sklepie znajdują się również produkty przeznaczone do zabawy w wodzie.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Siku

TOP
Siku, Autobus MAN, model
2 Siku, Autobus MAN, model Siku
5/5
108,88 zł
Megacena
TOP
Siku, Zestaw oczyszczarka i śmieciarka
5 Siku, Zestaw oczyszczarka i śmieciarka Siku
4.3/5
26,99 zł
Promocja
28,59 zł  najniższa cena

29,21 zł  cena regularna

TOP
Siku, model Autobus przegubowy
TOP
Siku, model Wywrotka
14 Siku, model Wywrotka Siku
5/5
124,43 zł
Megacena
TOP
Siku, model Wywrotka Volvo
TOP
Siku, model Betoniarka
22 Siku, model Betoniarka Siku
5/5
54,90 zł
Megacena
TOP
Siku, model Mercedes Atego
TOP
Siku, samolot gaśniczy
28 Siku, samolot gaśniczy Siku
5/5
93,33 zł
Megacena