Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Płeć
Seria
Producent
Cena
Ocena klientów

Europejskie resoraki Siku

Wydawałoby się, że dominujące od lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku, amerykańskie modele samochodów to prawdziwy prekursor w strefie zabawek. Nic bardziej mylnego, gdyż Europa również ma swoją markę, która dorównuje zachodnim gigantom. Niemiecka firma Siku, wytwarzanie miniaturowych pojazdów rozpoczęła już w latach pięćdziesiątych. Choć wcześniej zaczynała od tworzenia plastikowych figurek m.in. zwierząt, po sukcesie tych działań rozpoczęła produkcję swoich pierwszych aut, które cieszą się obecnie dużą popularnością.

Produkty o różnej tematyce

Jednakże asortyment Siku od początku działalności nie opiera się wyłącznie na samochodach osobowych. W ofercie są dostępne również pojazdy terenowe, sprzęt rolniczy, wozy strażackie, a także samoloty. Charakterystyczną cechą marki jest nieustannie  swoista dbałość o szczegóły i wysoka jakość wykonania. Po latach ewolucji pojawiły się również rozmaite ciężarówki oraz nałożono większy nacisk na produkcję traktorów i kombajnów.

Warto wspomnieć, że Siku to producent bardzo ceniony przez pasjonatów wszelkich makiet lub dioram. Przyczyną tego jest przystępna cena i obszerny asortyment oferujący realistyczne modele oraz dokładnie wykonane akcesoria. W związku z tym makiety są urozmaicane, za pomocą czego zyskują więcej realizmu. Dużym zainteresowaniem cieszą się produkty o tematyce rolniczej, dzięki umowom z firmami oferującymi tego typu sprzęt, modele traktorków i maszyn marki Siku, zyskały popularność, są jednymi z najlepiej zaawansowanych.

Obszerny i przystępny asortyment

W sprzedaży dostępnych jest wiele produktów marki Siku, zaczynając od modeli samochodów osobowych i radiowozów, poprzez miniaturowe autobusy i pojazdy logistyczne, kończąc na obszernej ofercie sprzętu budowlanego i rolniczego. Produkty najczęściej pojawiają się w pojedynczych opakowaniach, ale dostępne są również zestawy zawierające kilka egzemplarzy. Często są to pakiety tematyczne, które umożliwiają dziecku, jak i pasjonatowi modelarstwa wczucie się i odtwarzanie konkretnych scen.

Co ciekawe, marka ma również bardziej niekonwencjonalne modele, czego doskonałym przykładem jest zdalnie sterowana pszczoła. Pasjonaci modelarstwa i realistycznych scen podczas zabawy, również będą zaskoczeni, gdyż mogą zakupić elementy imitujące ładunek idealnie współgrające z asortymentem o tematyce rolniczej czy budowlanej. Warto wspomnieć, że użytkowanie można urozmaicić, wykorzystując do tego wodę, gdyż w sklepie znajdują się również produkty przeznaczone do zabawy w wodzie.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Siku

TOP
Siku, traktor z siewnikiem, amazon
6 Siku, traktor z siewnikiem, amazon Siku
5/5
73,16 zł
Promocja
69,50 zł  najniższa cena

74,99 zł  cena regularna

TOP
Siku, model Prom
TOP
Siku, model Wywrotka Volvo
TOP
Siku, model Traktor John Deere z prasą
17 Siku, model Traktor John Deere z prasą Siku
4.7/5
34,81 zł
Promocja
33,11 zł  najniższa cena

 cena regularna

TOP
Siku, śmigłowiec ratunkowy