Royal Canin

Filtruj
Kategorie

Royal Canin

Royal Canin to wysokiej jakości karmy dla psów i kotów tworzone od 1967 roku. Francuska marka założona została przez lekarza weterynarii, co wyraźnie akcentuje zdrowotny charakter produktów. Karmy Royal Canin powstają w profesjonalnym Centrum Badań firmy przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii, cennego doświadczenia i wiedzy hodowców. Opracowywane są według indywidualnych potrzeb, biorąc pod uwagę rasę, rozwój oraz specjalistyczne wymagania.

Misją przedsiębiorstwa jest produkcja żywności dla zwierząt, które ma istotny wpływ zarówno na ich zdrowie, jak i samopoczucie. W ofercie Royal Canin można znaleźć karmy dostosowane do specjalnych dolegliwości, objawów oraz chorób. Marka opiera się tylko i wyłącznie na naukowych rozwiązaniach. Prezentuje szeroką gamę zaawansowanych form żywieniowych. Jedną z nich jest Royal Canin for Puppy, która stanowi unikatową serię, stworzoną specjalnie z myślą o szczeniakach ras małych.

Karmy dostosowane do specjalnych wymagań

Karmy Royal Canin to produkty, które z łatwością można dostosować do potrzeb każdego pupila. Marka wyróżnia innowacyjne kolekcje żywności suchej, mokrej oraz weterynaryjnej dla psów i kotów. Stawia ich dobro na pierwszym miejscu, kierując się zrównoważonym rozwojem całej planety. Asortyment firmy udostępnia zaawansowane produkty, takie jak Royal Canin Intestianal Gastro, mające na celu wyeliminowanie problemów z żołądkiem i jelitami. Pomagają one w utrzymywaniu zdrowia zwierząt ze zdiagnozowanymi dolegliwościami i chorobami.

Royal Canin dla kota to dobrze zbilansowane opcje żywieniowe, dostarczające przedstawicielom każdej rasy najważniejsze wartości odżywcze. Marka zwraca szczególną uwagę na precyzyjne dobieranie składów produktów na podstawie masy ciała, wielkości oraz rasy. 

Wysokiej jakości właściwości prozdrowotne

Najwyższa jakość receptur potwierdzona jest wiedzą światowych weterynarzy i naukowców. We francuskiej firmie Royal Canin łączenie składników odżywczych nie odbywa się w żaden sposób przypadkowo. Przedsiębiorstwu zależy na tworzeniu zaawansowanych karm dla wrażliwych kotów i psów, które będą wsparciem w różnego rodzaju nietolerancjach pokarmowych. Royal Canin Hypollergenic to specjalna seria marki będąca odpowiedzią na potrzeby zwierząt z alergiami. Prezentuje artykuły wyróżniające się staranną selekcją białka oraz kwasów tłuszczowych. Są one pomocne w utrzymaniu zdrowego układu pokarmowego.

więcej