Platinet

Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Platinet

Platinet to międzynarodowa firma, której działalność skupia się na produkcji oraz dystrybucji elektroniki użytkowej, akcesoriów mobilnych oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Wśród produktów sygnowanych logo marki znajdują się np. ładowarki, tablety do rysowania, małe AGD i produkty do oświetlenia domu np. lampa biurkowa Platinet.

Elektronika od Platinet

Marka oferuje niezbędne akcesoria do urządzeń mobilnych. Jednym z wiodących produktów są ładowarki sieciowe i samochodowe do smartfonów. Powerbank Platinet ułatwi naładowanie telefonu, kiedy nie ma dostępu do gniazdka elektrycznego. Pod swoim logo posiada też nośniki pamięci, np. pendrive Platinet oraz karty pamięci do telefonów, o zróżnicowanej pojemności od 16GB w górę. Zajmuje się produkcją kabli z końcówką lightning, micro usb type-c, micro usb type-b, przewodów oraz rozgałęziaczy i adapterów.

Firma oferuje etui i pokrowce na urządzenia elektroniczne, które zapewniają bezpieczeństwo podczas podróżowania czy przenoszenia sprzętu. Dostępne są też produkty umożliwiające usuwanie zabrudzeń z elektroniki, np. specjalne patyczki do czyszczenia.

Akcesoria audio Platinet

Wytwórca posiada w sprzedaży bezprzewodowe słuchawki bluetooth. Wśród popularnych akcesoriów mobilnych audio oferuje również głośniki bluetooth Platinet. Wybrane modele posiadają dodatkowe funkcje jak choćby kolorowe podświetlenie LED, dające ciekawe efekty świetlne.

AGD oraz wyposażenie kuchni i jadalni od Platinet

W asortymencie Platinet znajduje się również AGD do domu. O jakość powietrza pozwolą zadbać takie urządzenia jak nawilżacz i oczyszczacz powietrza (domowy lub samochodowy) czy ozonator. Komfort w upalne dni pozwoli zachować wentylator, który w zależności od potrzeb może być stojący, przenośny albo biurkowy.

Wśród typowo kuchennego wyposażenia marka oferuje czajniki, deski do krojenia ze wbudowaną wagą kuchenną czy zestaw noży z tablicą magnetyczną.

Oświetlenie domu i ogrodu z Platinet

Szeroki wybór lamp umożliwia dopasowanie oświetlania do potrzeb użytkownika. Producent wprowadził na rynek zarówno lampkę wiszącą, stołową, podłogową, jak i lampkę biurkową Platinet.  Niektóre modele oprócz podstawowej funkcji posiadają wbudowany dyfuzor aromatyczny, dzięki któremu można rozpylać olejki zapachowe oraz utrzymywać odpowiednią wilgotność w pomieszczeniu. Produkty do oświetlenia domu to oprócz lampek Platinet także cotton balls i inne, ozdobne girlandy świetlne,  które mogą nadać charakter wnętrzu lub odświeżyć jego wygląd.

Dodatkowo, dekorację domu uzupełnić można jednym z zegarów ściennych lub do postawienia na szafce.

 

więcej